נשים מובילות ומובילים בנשים

עיריית קריית ביאליק מובילה בייצוג הנשים במועצת העיר במטרופולין חיפה, כך על פי סקר שנערך לקראת ראשי רשויות

 

1על פי הסקר של דן אנד ברדסטריט ישראל בקריית ביאליק מכהנות ארבע נשים במועצת העיר, המהוות 27 אחוז מכלל חברי המועצה,  האחוז הגבוה ביותר במטרופולין חיפה.

הסקר נערך לבדיקת ייצוג הנשים במועצת העיר לקראת פורום ראשי רשויות שיתקיים ב- 30.3. מהסקר עולה כי ישנן ערים עם אחוז השתתפות נשים זעום כגון פתח תקווה עם 4 אחוז משתתפות או בית שמש עם 5 אחוז בלבד. בעיריות בני ברק, מודיעין עילית, רהט, אלעד, באקה אל-גרביה, ביתר עילית, טבריה, טירה, טמרה, כפר קאסם, עפולה, קלאנסווה, קריית מלאכי ושפרעם לא מכהנות בכלל נשים כחברות מועצה. בסקר נבדקו הערים הגדולות, הבינוניות והקטנות.

קריית ביאליק נמצאת במקום הראשון לא רק בייצוג הנשים במועצת העיר אלא גם במועצה הדתית. כ- 50 אחוז מחברי המועצה הדתית בקריית ביאליק הן נשים וסגנית יו"ר המועצה היא האישה הראשונה שנבחרה בארץ לתפקיד זה.

ראש העיר, אלי דוקרוסקי: "אני מאמין גדול בכח הנשי להשפיע, לשנות ולשפר. שילוב נשים במוקדי קבלת החלטות מסייע לשגשוג העיר. במועצת העיר מכהנות 4 נשים שהן פעילות מאוד ואת פרי יוזמתן בתחומי הנגישות, הספורט, קידום מעמד הילד, צעירים וסטודנטים, מועצת נשים, רווחה ומלחמה בסמים ואלכוהול ניתן לראות בכל פינה בעיר".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com



עוד בקרית ביאליק