ניקיון זה יתרון

סקר שביעות רצון של מטופלים בחר בבית חולים "כרמל" כבית החולים הכי נקי בארץ. מנהל המשק המיוחד והמוסיקלי, קובי ליכטהויז המנצח על 120 עובדי ניקיון, מספר את סוד ההצלחה
קובי ליכטהויז, מנהל המשק הזוכה של כרמל. צילום: אלי דדון

קובי ליכטהויז, מנהל המשק הזוכה של כרמל. צילום: אלי דדון

על פי סקר שביעות רצון מטופלים, שערך משרד הבריאות ב-2014 עולה מהתוצאות כי בית החולים כרמל מחזיק את התואר בית החולים הנקי ביותר בישראל, כשבסקר נבדקו ונסקרו גם בתי חולים הממשלתיים וגם בתי החולים של הכללית.
על פי הסקר בית חולים נקי הוא בית חולים בו השטחים הציבוריים נקיים, חדרי השירותים נקיים, סביבת החולה והמחלקה נקיים, וגם סטריליות וניקיון חדרי הניתוח נבדקים. מי שהוביל את כרמל בגאון לניצחון בניקיון, הוא קובי ליכטהויז מנהל המשק והניקיון של כרמל, שגם התכבד בתעודת הוקרה מיוחדת מטעם הנהלת בית החולים.
"מה שמייחד את קובי היא רמת מקצועיות גבוהה ושאיפה מתמדת למצוינות. המוטיבציה והאנרגיה החיובית שלו שמשפיעה על הסביבה וסוחפת את העובדים שבאחריותו כשמעל הכל קיימת מחויבות אישית מאוד גבוה של קובי לתפקיד ולעבודה שלו", אומרת סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל.
מאז כניסתו של קובי לתפקיד מערך המשק והניקיון בכרמל עבר מהפיכה והוא בולט בגלל המעורבות של קובי בפתרון כל בעיה, בזיהוי נכון של צרכי הסביבה ובממשקים המצוינים שלו עם המחלקות והיחידות השונות ועם עובדי המשק בפרט.
כדי לשמור על בית החולים כרמל נקי ומצוחצח מפעיל קובי מערך של כ-120 עובדי משק וניקיון העובדים במשמרות 24/7 ודואגים במסירות, נאמנות, מקצועיות והתמדה, להעניק לבית החולים חזות מלונאית וסביבה בטוחה, נעימה, מסודרת ונקייה.
לדברי קובי, משק וניקיון מתחילים מהמבט הראשון כשבאים ונכנסים בשעריו של כרמל וניקיון יחידת השירותים הסמוכה.
"

החולים בחרו- כרמל הכי נקי בארץ. צילום: כללית

החולים בחרו- כרמל הכי נקי בארץ. צילום: כללית

העובדים שלי הם יד ימיני והם שותפים מלאים להצלחה שלי ושל בית החולים, בלעדיהם הפרס והזכייה שלנו כבית החולים הכי נקי בישראל לא היו קורים", אומר קובי. "תפקידי כמנהל, להעניק לעובדים בטחון, אמונה וגאווה, ראשית בעייני עצמם ובמקביל בעבודתם המשמעותית והחשובה. עובדי המשק הם אנשים מקסימים ומיוחדים וכולנו כאן בכרמל מחויבים להוקיר את עזרתם ותרומתם למובילות והצלחה. אני דואג ומתעניין לשלומם באופן אישי וכנה, מדריך ומנחה לעבודה בטיחותית ותקינה והם מחזירים לי בעבודה מסורה ונתינה לביה"ח כאילו היה ביתם הפרטי", אומר קובי.
לקובי אם לא ידעתם יש את אוסף הדיסקים להופעות חיות הגדול ביותר בישראל, מעל 600 דיסקים באיכות סאונד מדהימה מאפשרים לקובי להתחבר לתוך ההופעה כאילו הוא יושב בקהל. כך קובי ממלא את הנפש ואת עצמו באנרגיות המיוחדות העוזרות לו להמשיך ולהצטיין ולהביא את ביה"ח כרמל להישגים חדשים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות