"הדבר הכי יפה שיכול להיות לכבוד יום העצמאות", "מרגש. גאווה", "גאווה למדינה שלנו". לכבוד מה ומי התגובות הנ"ל…?

דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין החליטה לצאת במתיחת האחד באפריל וכדור השלג של המתיחה החל להתגלגל וגרר מאות תגובות נלהבות שאולי ומתישהו המתיחה תהפוך למציאות. אז במה מדובר???
אחד באפריל. היכל התיאטרון. יח"צ

מתיחת אחד באפריל. היכל התיאטרון. יח"צ

לצבוע כחול לבן? היכל התיאטרון במוצקין. יח"צ

לצבוע כחול לבן? היכל התיאטרון במוצקין. יח"צ

כולם התלהבו מהרעיון. צורי בהצגה זוג פתוח באחד באפריל. אלבום פרטי

כולם התלהבו מהרעיון. צורי בהצגה זוג פתוח באחד באפריל. אלבום פרטי

לקראת שישי האחרון פרסמה מנכ"לית היכל התאטרון בקרית מוצקין פוסט בעמוד הפייסבוק שלה ובו בישרה והתייעצה עם חבריה ומנוייה כי "לכבוד יום העצמאות הקרוב והרצון להתחדש, החלטנו לצבוע את חזית ההיכל בצבעי כחול לבן. מה אתם אומרים?" הפוסט זכה למאות לייקים ותגובות נלהבות כגון "יפה קלאסי ומכובד, נושק למרומים, ממש כמו ההיכל המכיל תרבות לתפארת מעלה מעלה. אין מתאים מלהתחדש בפסח ולקראת יום העצמאות הקרב ובא. כבוד…. מקסים, כל הכבוד על הרעיון …. מאד יפה רעיון מצוין כל הכבוד… מרגש והכי יפה צבעי הדגל…" אממה? באיזה שהוא שלב החליטה דפנה לגלות כי חמדה לצון עם כולם לכבוד יום שישי המיוחד "חברים יקרים. תירגעו. זה אחד באפריל. חזית ההיכל נשארת בצבעי הזהב המקוריים וההולמים את המקום. האמת- הופתעתי מהתגובות. כולכם אהבתם. מי יודע… אולי פעם…. לא עכשיו." האמת, אף אחד לא חשב לרגע כי מדובר במתיחה וכולם אהבו את הרעיון, אז אולי זה יקרה…

דפנה צורי, רעיון לא רע?

אנשים מאוד התלהבו מהרעיון של פוסט ההיכל באחד באפריל. כוווווו-לםםםםםם האמינו שאנחנו הולכים לצבוע את חזית ההיכל בצבעי כחול לבן. תראה חלק מהתגובות- "הדבר הכי יפה שיכול להיות לכבוד יום העצמאות", "מרגש. גאווה", "גאווה למדינה שלנו". היה קונצנזוס סביב הרעיון עד שהתחלתי להאמין בעצמי ברעיון… חחחחחחחח…. שורה תחתונה- אין כל כוונה לצבוע את צבעי ההיכל הצבוע בגווני זהב- ההולמים אותו כל כך. אחרי אינספור תגובות, העליתי פוסט שהסביר שמדובר במתיחה של אחד באפריל. ואז החלו הרעיונות להגיע … להקרין את הדגל על ההיכל ועוד עוד…. בקיצור- אחד באפריל עבר בהומור ובהצלחה רבה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם