דר זוזובסקי מצטרפת לטובים ביותר

קסטרו בית האופנה המוביל בישראל, גאה להכריז על הצטרפותה של דר זוזובסקי, הדוגמנית והשחקנית המובילה לנבחרת הפרזנטורים של קסטרו
 

דר זוזובסקי קסטרו בתצוגה של סתיו חורף 2015 צילום אבי ולדמן .

דר זוזובסקי קסטרו בתצוגה של סתיו חורף 2015 צילום אבי ולדמן .

בקסטרו מסרו על המינוי: "אנו שמחים וגאים לצרף את דר זוזובסקי לנבחרת הפרזנטורים של קסטרו. דר מצטרפת לטובים ביותר: לגל גדות, לירז דרור, עומר דרור, לירון רביבו ונטע אלחימסטר, ואנו בטוחים שתשתלב היטב במשפחה החדשה."

"עבורנו הבחירה בדר זוזובסקי היא בחירה טבעית ומתבקשת. דר יפהפיה, מוכשרת, שחקנית מצליחה ודוגמנית מנוסה. את תחילת דרכנו המשותפת אנו פותחים עם קמפיין חדש שיעלה בימים הקרובים לכבוד חג הפסח ופתיחת עונת האביב והאירועים. אנו מאחלים לכל אוהבי האופנה אביב נהדר ואופנתי".

אלינור שחר, המייצגת את דר זוזובסקי אמרה:"אנחנו מתרגשות מאוד להצטרף למשפחת קסטרו שמתאימה לנו בדיוק בערכים ובמה שהיא מייצגת בישראל,  מובילות מקצוענות וכמובן אופנתיות , ומצפות לעשיה המשותפת שלפנינו".

 

דר זוזובסקי קסטרו תצוגת אופנה אביב קיץ 2015 צילום אלירן אביטל  (76)

דר זוזובסקי קסטרו תצוגת אופנה אביב קיץ 2015 צילום אלירן אביטל

סיקור צילומי הקמפיין הראשון בהובלתה של דר זוזובסקי יערך ביום חמישי הקרוב

ה – 7.4.2016 בשעה 13:30 , באולפני  אוטופיה .

 

דר זוזובסקי בת 25, היא דוגמנית ושחקנית מצליחה. במקור מרמת השרון וכיום מתגוררת בתל אביב, כיום דר משחקת בעונה השניה של סדרת הטלויזיה "פצועים בראש", ובסדרת הנוער "מיסטר צ'יפס". השתתפה בשנה האחרונה במופע "החממה". בשנה הקרובה תשתתף גם בעונה השניה של סדרת הטלויזיה "להיות איתה" של אסי עזר.

 

כדוגמנית דר זוזובסקי הייתה הפרזנטורית של חברת הנעליים סקופ, וכן הובילה את קמפיין ההלבשה התחתונה FIX GIRL  של חברת FIX, ואת קמפיין "ספרינג" למשקאות.

דר זוזבסקי בדר זוזובסקי קסטרו תצוגת אופנה אביב קיץ 2015 צילום אלירן אביטל .jpg

דר זוזובסקי קסטרו תצוגת אופנה אביב קיץ 2015 צילום אלירן אביטל

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם