"אמרתי לו שאני מעריצה אותו והוא אמר שאני מזכירה לו שחקנית מפורסמת.." אז את מי מזכירה גולדי לקווין קוסטנר..?

קווין קוסטנר הגיע לארץ ליומיים על מנת להשיק את סרטו החדש 'קרימינל' בו הוא מככב יחד עם גל גדות המדהימה שלנו. לאחר ההשקה התקיימה ארוחה חגיגית לאורחי ויאייפי בהרצליה. גולדי ישראל הצטלמה שם עם קווין ואפילו ניהלה איתו סמול טוק…
גולדי וקוסטנר. מזכירה לו שחקנית טובה. אלבום פרטי

גולדי וקוסטנר. מזכירה לו שחקנית טובה. אלבום פרטי

גולדי ישראל תפסה אמריקה… השבוע הגיעה, אשת הנדל"ן, גולדי ישראל, יחד עם אחותה סורלה לבית קטורזה לסינמה סיטי על מנת ליהנות מהקרנת הבכורה של הסקט החדש 'קרימינל' בו הוא מככב לצד הישראלית המפורסמת שלנו, גל גדות. הקרנת הבכורה של הסרט של קוסטנר שהגיע לכאן ליומיים בלבד בסינמה סיטי הייתה עמוסה בכל המי ומי שרק ניסו להתקרב ולהיות לצד הצ'ארמר ההוליוודי שפירגן לישראל בכל רגע באירוע ואחת מכל אותן מעטות שזכו להצטלם עם קוסטנר הייתה לא אחרת מאשר גולדי שלנו מחיפה.

גולדי, לרקוד עם מפורסמים? 

היה מדהים. גם בסינמה סיטי וגם אחר כך. הייתה ארוחת ערב ויאייפי בהרצליה לכבודו. שם הצטלמתי עם קווין קוסטנר ואף החלפנו כמה משפטים.

יפה לך… מה היה בסמול טוק?

אמרתי לו שאני מעריצה אותו והוא אמר שאני מזכירה לו שחקנית מפורסמת מסויימת, את גולדי הון… ואני אמרתי לו שכולם אומרים לי את זה. וגם אמרתי לו שאנחנו אותו מזל, שנינו מזל גדי והוא צחק… היה סמול טוק נחמד, הוא אדם נחמד מאוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם