אייל גולן באלבום חדש ומרגש : "רחוק מכאן"

כשנה לאחר יצאת האלבום "בסוף כל יום", אשר זכה להצלחה מסחררת בתולדות המוסיקה הישראלית, אייל גולן משיק אלבום חדש ומרגש :"רחוק מכאן "
 

כשנה לאחר יצאת האלבום "בסוף כל יום", אשר זכה להצלחה מסחררת בתולדות המוסיקה הישראלית, הגיע למעמד פלטינה משולשת על מכירות של למעלה מ-90 אלף עותקים, צבר מעל 17 מיליון ציפיות ביו טיוב, עם עשרות אלפי הורדות בשלושת חברות הסלולר הגדולות בישראל והשמעות שיא בתחנות הרדיו בכל רחבי הארץ,

אייל גולן משיק אלבום חדש:

"רחוק מכאן"

באלבום זה, כבשאר אלבומיו, דואג אייל גולן להציג גיוון רב בסגנונות שונים.

באלבום 16 רצועות, שירים ים תיכוניים אשר משחזרים את המקצב המזרחי האותנטי עם צלילים מז'אנר הרוק האלטרנטיבי, בלדות מלאות נשמה, שירים קיצביים ושיתופי פעולה יוצאי דופן. השירים הופקו, עובדו, הולחנו ונכתבו על ידי מיטב היוצרים בארץ.

אייל גולן מסר:

"את דרכי המוזיקלית התחלתי לפני שנים רבות, אך עדיין הוצאה של אלבום חדש מהווה עבורי התרגשות עצומה.

צילום: אלוני מור

צילום: אלוני מור

גם הפעם חיפשתי להמציא את עצמי ולהעניק למאזינים מוסיקה מגוונת ומשובחת. איסוף החומרים, התהוותם והפיכתם לשיר מרגשת אותי כל פעם מחדש. כל שיר עבורי הוא כמו ילד שנולד.

באלבום 16 שירים ים תיכוניים עם צלילים ורמיזות מז'אנר הרוק האלטרנטיבי, מקצבים מזרחים אותנטיים, בלדות מלאות רגש ונשמה ושירים קצביים.אלבום זה קרוב לליבי ומוקדש כולו לילדי האהובים שמאירים את חיי, ליאם אלין ויאן.כולי תקווה כי תיהנו מאלבום זה
ובהזמנות זו ארצה לאחל לכל עם ישראל חג פסח שמח וכשר".האלבום "רחוק מכאן" כולל את הלהיטים שכבר זכו לאין ספור השמעות וכבשו את המצעדים בתחנות הרדיו ברחבי הארץ: "לאן הגענו", "תמיד בשבילך" בביצוע מיוחד עם אלין גולן, "אייל גולן קורא לך" ו"טוב לך איתו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם