מתחם חדרי קריוקי פרטים פלאג אין רמת ישי חוגג שנה

אריאלה רוז'נסקי, אחת מבעלי מתחם חדרי קריוקי פרטים פלאג אין רמת ישי חוגגת יום הולדת שנה למועדון
 

אריאלה רוז'נסקי, אחת מבעלי מתחם חדרי קריוקי פרטים פלאג אין רמת ישי חוגגת יום הולדת שנה למועדון.

אני מסכמת שנה שבה הבאנו בשורה חדשה לתושבי הצפון. מועדון הקריוקי "פלאג אין" שפתחנו , שותפיי ואני ,ברמת ישי מעשירה, מעצימה ומשדרגת את אפשרויות הבילוי ותרבות הפנאי , מעניקה חוויית בילוי בלתי נשכחת .

צילום יח"צ

צילום יח"צ

המתחם הגדול והמעוצב, המכיל 16  חדרי אירוח פרטיים בגדלים שונים, מעוצבים ברמה בינלאומית ,בעלי בידוד אקוסטי, דבר המאפשר  לקיים במקום מגוון נרחב של אירועים פרטיים  בהתאם לכמות המשתתפים. בין יתר חדרי האירוח תמצאו חדרים פרטיים  המיועדים לזוגות, חברים ומשפחות וחדרי אירוח המיועדים לאירועים עד 120 איש. עודד וענת גולן ,חברים טובים ,ששהו ביפן ייבאו את הקונספט של מתחם כזה והדליקו אותי בהתלהבותם ובאמונה כי יש ביקוש למקום כזה גם במקומותינו. אני מסכמת את 2015 בתחושת סיפוק והוקרה. הם צדקו מעל ומעבר לציפיות. החיים שלי מלאים גם ללא המועדון- קל וחומר אתו. אני עוסקת 23 שנים בתחום התיירות,  וכיום מרצה באקדמית כנרת בחוג לתיירות , מארגנת השתלמויות למורים בתחום התיירות  ועובדת כסוכנת נסיעות עצמאית . אני יכולה להמשיך

צילום: יח"צ

צילום: יח"צ

בעיסוקיי בשקט ובביטחון שמשרה עליי המנהל הנהדר של המקום תומר לוי.  נעים ובהחלט מרגש להיווכח כיצד המקום מזמן לאנשים אפשרות לחוות חוויה יוצאת דופן. אנשים שמתארחים ומבלים במתחם "עפים על עצמם." זו חוויית בילוי מסוג אחר שאינה ניתנת לתיאור במילים. ייחודו של המקום שהוא מורכב מחדרים פרטיים בוהקים ויוקרתיים עם מבחר עצום של  כ- 37 אלף שירים בהפקה מושקעת של וידיאו קליפים ותפריט קולינרי מגוון  מוקפד ומשובח. אני מאחלת לי ולכולנו כי בשנת 2016 המקום תמיד יהיה מלא באנשים שיעשו שמח בכל מתוכנת שמתאימה להם וישירו את  שיר חייהם. אשמח מאוד להמשיך לראות במקום אנשים מכל מגוון הקשת והגילאים החל בילדים ומבוגרים החוגגים אירועים פרטיים עד לחברות המקיימות במקום אירועים עסקיים ישיבות סדנאות כנסים וכמובן ימי גיבוש. שנה אזרחית טובה ומלאה בשיר וזמר .


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיי לילה