הכל נשאר במשפחה

הישג מרשים לד"ר ברוך יצחק – מנהל מרפאת כללית קרית אליהו ומרכז תחום הסוכרת של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי: לא פחות מ- 500 רופאי משפחה מכל רחבי הארץ הגיעו לוועידת ישראל השנתית לרפואת משפחה שנערכה בארגונו
ד"ר שאול ברק, ד"ר ערן סגל, ד"ר מנחם קליין, ד"ר בריז'יט זלוצובר וד"ר יצחק ברוך. צילום: דוברות כללית

ד"ר שאול ברק, ד"ר ערן סגל, ד"ר מנחם קליין, ד"ר בריז'יט זלוצובר וד"ר יצחק ברוך. צילום: דוברות כללית

חיפה זכתה ליצוג מכובד כאשר מומחה ברפואת משפחה חיפאי, ד"ר יצחק ברוך מכללית, ארגן בהצלחה רבה את ועידת ישראל השנתית לרפואה, שהיא הפורום המקצועי החשוב של רפואת המשפחה בישראל. במהלך הועידה, שנערכה בת"א, הוצגו על ידי מומחים מובילים במחקר בתחום רפואת המשפחה, עדכונים וחידושים בטיפולים שונים ותרופות חדשות. השנה הוזמן גם מרצה אורח מחו"ל – מומחה ברפואת משפחה מוביל בתחומי המחקר האירופאים. המומחה מחו"ל אשר הציג גישה מעניינת לטיפול בחולה המורכב וכיצד להתמודד עם ריבוי תרופות, תוך התמקדות בצרכיו ורצונותיו של החולה. בנוסף, ניתנה בכנס סקירה מקיפה על הרפורמה בבריאות הנפש, העומדת בפתח ועתידה להכנס לתוקף ביולי 2015.
ד"ר ברוך יצחק, שעמד בראש הוועידה זו השנה השלישית, מדווח על השתתפות פעילה וערה של המשתתפים, שגילו תוך התעניינותרבה והציגו שאלות בתחומי הטיפול השונים שנידונו בהם – אסטמה ומחלות נשימה, סוכרת, מחלות כבד ודלקות המעי, טיפול בנוגדי קרישה, ניתוחי מסתמים חדשים וכן היתרונות בשימוש בצמחי מרפא במחלות שונות.
למומחי רפואת המשפחה בכללית – מחוז חיפה וגליל מערבי הייתה נציגות מכובדת של רופאים בכנס חשוב זה, ביניהם ניתן היה לראות את המנהל הרפואי של ד"ר זאהי סעיד, ד"ר בריז'יט זלוצובר מההנהלה הרפואית, מנהלי מרפאות כללית: ד"ר ערן סגל, ד"ר מנחם קליין, ד"ר נורית נווה ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות