כשהיוצרת היפנית מגיעה מהולנד לישראל ל 3 ימי ההופעות ומיד שבה לאירופה… כשהיא בחודש השביעי….. זה נקרא השקעה!

אור חכים, ליאת גבאי, אילית מרום ומקיקו איטו- רקדנית יפנית, מעלות בפסטיבל הילדים בפסח בחיפה את המופע שלהן 'על כל פלא' מול קהל בגיל שנתיים עד 4 ומגיל 5 עד 8 בשני מופעי אימפרוביזציה מותאמים ושונים. שווה להגיע.
על כל פלא. אור, אילית וליאת. אלבום פרטי

על כל פלא. אור, אילית וליאת. אלבום פרטי

בפסטיבל הצגות הילדים בפסח הקרוב מי שיש לו ילדים קטנים יוכל ליהנות מהמופע 'על כל פלא' שכולו אימפרוביזציה בקונספט ונושא משתנים מידי הופעה. את המופע המיוחד הזה יצרו וגם משתתפות אור חכים, ליאת גבאי, אילית מרום וכן מקיקו איטו- רקדנית יפנית שמגיעה מהולנד ושבהשראת המופע שלה נוצר המופע הנ"ל. בהצגה שמופיעה מול קהל בגיל שנתיים עד 4 ומגיל 5 עד 8 ישנם שני מופעים מותאמים ושונים מאחר ומדובר באימפרוביזציה. המופע בשיתוף פרקשניסט וכלי מיתר עופר ועידו. הסיפור של אור ליאת ואילית הוא ששלושת הרקדניות למדו יחד בהולנד באקדמיה למחול בשם 'ארטז' לתואר ראשון במחול ולאחר שסיימו את הלימודים נשארו לעבוד כארבע שנים באירופה במחול ולפני כשנתיים חזרו לארץ לחיפה. אור הופיעה עם מקיקו בהולנד ונדלקה על הרעיון כשזה היה החלום שלה- להעלות את המופע בארץ. אילית נפגשה עם ניצה בן צבי, מנכ"לית תיאטרון חיפה, ולאחר שהציעו השלוש לניצה את הרעיון היא אהבה אותו ונרתמה לעזרת הרקדניות וכך המופע עולה בפסטיבל התיאטרון לילדים הקרוב בחיפה. עד כמה חשוב המופע ליוצרת מקיקו ניתן להבין מזה שהיא מגיעה לישראל בערב ליל הסדר ל 3 ימי ההופעות ומיד שבה לאירופה… כשהיא בחודש השביעי. כל הכבוד.

 אור, נרשמת התרגשות לקראת המופעים בפסטיבל?

ברור! עד עכשיו היו לנו ארבעה מפגשים עם גני ילדים וכיתות א ו-ב בבית הספר הפתוח ועם הגן הדו לשוני שהיו פשוט מדהימים. קיבלנו תגובות מאוד חמות מצוותי המורים והגננות והכי חשוב, מהילדים. בבית הספר הפתוח שוחחנו עם תלמידי כיתה א1 שנתנו משוב וביקורת בונה על המפגש והם היו פשוט מקסימים ומוקסמים… אז יש לנו הרגשה טובה לגביי ההצלחה של הפרויקט הערכי הזה.

 

"על כל פלא" לגילאי 2-4, 5-8* מופע דינמי, צבעוני וקסום של מחול ומוסיקה חיה בו הילדים הופכים מצופים ליוצרים ונכנסים להרפתקה המתהווה ע"פ דמיונם, סקרנותם והיצירתיות שלהם. דרך תנועה וצליל נרקמת עלילת המופע שמתפתח על ידי שימוש באמנות האלתור וההקשבה. במהלך המופע נשבר ה-״קיר״ הדמיוני שבין השחקנים והרקדנים לקהל, והילדים הופכים לחלק בלתי נפרד מהמופע. מפגש זה יוצר חוויה ייחודית גם להורים אשר צופים בילדיהם מבטאים את עצמם בחופש ובתעוזה ולוקחים חלק פעיל על הבמה. אורחת מיוחד בפסטיבל- מקיקו איטו, רקדנית ויוצרת מיפן המתמחה במופעי אלתור אינטראקטיביים לילדים ועושה זאת בהצלחה מזה עשור ברחבי אירופה.

משך הצגה: כ-40 דקות

חשוב לדעת:

המופעים המתקיימים בשעות 10:30, 12:30 ו-16:00 בימים ראשון ושני, מיועדים לגילאי 2-4.

המופעים המתקיימים בשעה 17:30 בימים ראשון ושני, מיועדים לגילאי 5-8.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה