העיר חיפה מתגעגעת לימים היפים של מועדוני הלילה המובילים, אז רני קאושינסקי הרים את הכפפה ומפיק במוצ"ש הקרוב מסיבה לבוגרי החורבה. יהיה חזק. זה בטוח.

לאחר הטירוף הראשוני מפיק רני קאושינסקי את מסיבת הבוגרים השנייה של מעריצי מועדון החורבה לדורותיהם כשהפעם הוא חובר לתומי אלקובי ומועדון הלובי למסיבת אפטר פסח גדולה.
איחוד! גלדר קאושינסקי ומילר. אלבום פרטי.

איחוד! גלדר קאושינסקי ומילר. אלבום פרטי.

כח מקומי. הראל. יח"צ

כח מקומי. הראל. יח"צ

רני קאושינסקי, אלוף ישראל בשלוש שיטות לחימה שונות אגרוף תאילנדי, דניס הישרדות וקרבות חופשיים לפני כשני עשורים ואלוף עולם בקרבות חופשיים שנערכה באיטליה ובמקביל גם היה מבעלי מועדון החורבה המיתולוגי במשך כעשרים שנה, משמש כיום כמאמן לילדים בשיטה אותה המציא למניעת אלימות ה- 'קאושינסקי צ'י' במכון שבבעלותו בחיפה. מועדון החורבה נמכר בשנת 2006 ושנה לאחר מכן נסגר. מאז שנסגר היו דיבורים רבים בקשר להרמת מסיבות בסגנון מועדון החורבה לקהל הבליינים של המועדון לאורך כל התקופה הארוכה והשנה זה יצא לפועל בפעם הראשונה בגושפנקא וכעת לאחר הצלחת המסיבה הקודמת עורך קאושינסקי את המסיבה השנייה במוצאי שבת לאחר ערב פסח 23.4 בשיתוף תומי אלקובי ודרור סטולרו במועדון ה'לובי' יחד עם התקליטנים המיתולגיים של החורבה אייל גלדר, דור מלודי, ערן פרי, בועז הראל ועידן מילר שהגיע במיוחד לארץ מניו יורק שם הוא מחזיק בחברה של תקליטנים. מופע ההפתעה שהכין קאושינסקי לכבוד האירוע הוא אירוח של הראפר הנוסטלגי פישי הגדול.

קאושינסקי, מאיפה הגיע הרעיון למסיבה? 

זה התחיל מכך שבאו אלי ואמרו לי שהחורבה זה מותג וכולם מדברים על המסיבות בנוסטלגיה ואז פנה אלי קובי מהגושפנקא והחלטנו לעשות מסיבה לזכר הימים הטובים. קראנו לה 'איחוד בוגרי החורבה'. התחלתי לפרסם תמונות מהחורבה וזה הפך היסטרי כשאנשים העלו תמונות משלהם מתקופת החורבה בכמויות מטורפות. המסיבה שעשינו הייתה מלאה באנשים. היה מדהים.

זה הולך להיות קבוע? יהיה המשך?

מקווים שיהיה המשך, אני כבר לא בעולם הלילה אבל בגלל הדרישה והנוסטלגיה והמפגש עם חברי העבר אני עושה את זה בשביל הפאן פעם בתקופה…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה