חלוקת מלגות בעיר

136 סטודנטים מקרית ביאליק זכו לקבל מלגה מטעם העירייה בטקס שנערך בשיתוף האגודה ההדדית קרית ביאליק * העלות הכוללת של המלגות: רבע מיליון שקל

הזוכים המאושרים. מקבלים מלגות בקרית ביאליק. צילום: עיריית ק. ביאליק

הזוכים המאושרים. מקבלים מלגות בקרית ביאליק. צילום: עיריית ק. ביאליק

טקס חלוקת המלגות לסטודנטים התקיים בקריית ביאליק במעמד ראש העיר אלי דוקורסקי ובנוכחות מקבלי המלגות ובני משפחותיהם. 136 סטודנטים תושבי העיר זכו לקבל את המלגה העירונית. עיריית קריית ביאליק בשיתוף האגודה ההדדית קריית ביאליק העניקה את המלגות בעלות הכוללת של כרבע מיליון שקל.

קבלת המלגה מותנית בשעות התנדבות למען הקהילה. הסטודנטים יתרמו בין 15 ל- 30 שעות בהתאם לגובה המלגה שקבלו.  הסטודנטים ישובצו לפעילויות ההתנדבותיות באמצעות מרכז צעירים קריית ביאליק, אשר יהיה אחראי על הנושא, יתפעל את מערך ההתנדבות של הסטודנטים ויהווה חוט מקשר בין הסטודנט לקהילה ומקום הפעילות בו יתבצעו שעות ההתנדבות.

מדי שנה מעניקה עיריית קריית ביאליק מלגות למאות סטודנטים, כאשר לצורך כך פועלת בעיר ועדת המלגות ברשות חבר מועצת העיר רוני פפיסמדוב.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי ציין כי הוא רואה חשיבות עליונה לטפח את הצעירים והסטודנטים בעיר, לשלבם בחיי הקהילה, כך שבסיום לימודיהם האקדמיים יישארו בקריית ביאליק. דוקורסקי הוסיף כי בשנים הקרובות עומדת העיר להכפיל את גודלה והזוגות הצעירים ימצאו בקריית ביאליק איכות חיים מעולה לצד חינוך טוב לילדיהם


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק