סיפור ממיס לב על ליטל המלצרית שדואגת לצעיר המשותק עד שהמלווה שלו מגיע…

מיכאל ובת זוגו הגיעו לאכול במסעדת הבלאק בסינמול וכשהתיישבו לאכול ראו כיצד המלצרית שלהם, ליטל, מטפלת בצעיר נכה בצורה כה עדינה ומנומסת שהמיסה להם את הלב ומיכאל היה חייב לכתוב לה פוסט תודה מרגש.
ממיסת לב. ליטל סנקר. אלבום פרטי

ממיסת לב. ליטל סנקר. אלבום פרטי

פוסט מרגש. מיכאל מילר. אלבום פרטי

פוסט מרגש. מיכאל מילר. אלבום פרטי

בחמישי האחרון הגיעו מיכאל ולילך מילר למסעדת הבלאק בסינמול על מנת לחגוג יומולדת ללילך והשניים היו עדים למקרה כה מרגש עד שמיכאל לא יכול היה להשתחרר מהסיפור וכתב פוסט מרגש בעמוד של הבלאק. הזוג שהגיע לבלאק לאכול צהריים ראה את המלצרית מטפלת בצעיר נכה עד שהמטפל שלו שב מהקניון. וכך כתב מיכאל…

 

שלום לכם וחג שמח!

אני רוצה להפנות את תשומת לבכם לחווייה מאוד חיובית שעברנו אישתי ואני במסעדה שלכם.
ביום חמישי, 21/04/2016, אישתי חגגה יום הולדת 32 והחלטנו ללכת לאכול בבלאק סניף Cinemall צומת לב המפרץ, המארחת הושיבה אותנו, שולחן זוגי נחמד ליד הבר ומיד ניגשה אלינו מלצרית בשם ליטל. בחורה מנומסת, נחמדה, נעימה מאוד, סבלנית, הסבירה לנו על חבר מועדון, שאלה האם אנחנו מעוניינים בהסבר על המנות שבתפריט בקיצור הייתה פשוט מקסימה אבל מה שהמיס לנו את הלב זה היחס שהיא נתנה לבחור צעיר שהיה על כסא גלגלים שהגיע למסעדה להינות בדיוק כמונו מהמבורגר איכותי.
כאשר אנחנו הגענו למסעדה הבחור הצעיר היה לבד ליד השולחן וכמה דקות אחרי שאנחנו התיישבנו הגישו לו את מנת ההמבורגר והתפלאנו איך הוא הולך לאכול את זה הרי הוא משותק כמעט 100%.
למרות הלחץ במסעדה (שהייתה כמעט מלאה) ליטל המלצרית החמודה ניגשה אליו, התיישבה לידו, פרסה לו את ההמבורגר, שאלה בנעימות איזה רטבים הוא רוצה וכמה, בקיצור הייתה סביבו ודאגה לו ממש כמו חברה עד שהגיע המלווה שלו (שכנראה היה בסידורים בקניון).
אני חייב לציין שלצערי אני פוגש מעט מאוד אנשים כאלה בחיי היום יום שנותנים מעצמם לאחרים ומפזרים אהבה, נעימות, ומתיקות סביבם.
אז ליטל תודה על מי שאת ותודה על החוויה הסופר נעימה שהענקת לנו.
תמשיכי להיות כזאת כי את נדירה!!
ובלאק, לכם אומר שליטל היא נכס נדיר, תשמרו עליה ותעריכו אותה
אנחנו אוכלים לא מעט במסעדות, לא נתקלנו בעוד ליטל כזאת. ולא רק במסעדות!
שיהיה לכם חג פסח שמח.

נ.ב

ד"ש לליטל המקסימה. 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם