כאן בונים!

מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ירושלים, מזמין את כל המשפחה לפעילויות אביב – שלל סדנאות, הדגמות והפנינג ענק של משחקי בניה לכל המשפחה.

כאן בונים!

צילום יחצ

צילום יחצ

 במוזיאון המדע בירושלים

מוזיאון המדע מזמין אתכם למיטב האירועים ולמגוון פעילויות במחירים מיוחדים!

  • יום העצמאות- כניסה מוזלת למוזיאון במחיר סמלי של 10 שקלים בלבד!
  • יום חינוך בקהילה- כניסה מוזלת למוזיאון ב-5 שקלים בלבד !
  • שבוע העיצוב – כניסה במחיר של 1+1!
  • הקרנת סרט התלת מימד "ענקים קטנים" במחיר סמלי!
  • יום המוזיאונים הבינלאומי – בו יפתח המוזיאון את שעריו בחינם לכל!

מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ירושלים, מזמין את כל המשפחה לפעילויות אביב בחודש מאי – שלל סדנאות, הדגמות והפנינג ענק של משחקי בניה לכל המשפחה.

חודש מאי טומן בחובו מגוון אירועים ומועדים, המצוינים בעיר ירושלים וברחבי ישראל, ביניהם: יום העצמאות, יום חינוך בקהילה בירושלים, שבוע העיצוב ויום המוזיאונים הבינלאומי. בחודש זה, מזמין מוזיאון המדע את הקהל הרחב ליהנות ממגוון הפעילויות והאירועים במוזיאון, במחירים סמליים!

12.5.16 –  יום העצמאות למדינת ישראל

ביום העצמאות יחגוג מוזיאון המדע יום הולדת למדינה, עם כניסה מוזלת למוזיאון בסכום של 10 ₪ לכרטיס (ילדים עד גיל 5 – חינם). ניתן יהיה לצפות בסרט התלת ממד 'ענקים קטנים' במחיר של 5 ₪ לכרטיס.

17.5.16 – יום חינוך בקהילה בירושלים

ביום החינוך בקהילה המצוין בעיר ירושלים, במסגרת שבוע החינוך בעיר, הכניסה למוזיאון תעלה 5 ₪ בלבד! (ילדים עד גיל 5 – חינם). ניתן יהיה לצפות בסרט התלת ממד 'ענקים קטנים' במחיר של 5 ₪ לכרטיס.

19-25.5.16 –  שבוע העיצוב

צילום יחצ

צילום יחצ

שבוע העיצוב 2016, אשר יתקיים בין התאריכים 19-25 במאי, מתקיים ביוזמת הרשות לפיתוח ירושלים, ולראשונה השנה, מתקיים גם במוזיאון המדע!

במסגרת שבוע העיצוב, מציע מוזיאון המדע פעילויות ותערוכות המשלבות תחומים שונים- טבע ומבנים בהפנינג הענק "כאן בונים!" – שלל סדנאות, הדגמות ומגוון של משחקי בניה לכל המשפחה. סביבות הבנייה פונות לילדים מגיל צעיר ורמת הקושי ביניהן משתנה על פי הגיל וחומרי הבנייה.

במסגרת שבוע העיצוב יתקיים במוזיאון ההפנינג ענק "כאן בונים!" – שלל סדנאות, הדגמות ומגוון משחקי בניה לכל המשפחה. סביבות הבנייה פונות לילדים מגיל צעיר ורמת הקושי ביניהן משתנה על פי הגיל וחומרי הבנייה. במהלך שבוע העיצוב, הקהל הרחב יוכל ליהנות מכניסה למוזיאון במחיר מבצע של 1+1 (מחיר כרטיס כניסה ליחיד במחיר של 45 ₪, כאשר הכרטיס השני בחינם! ילדים עד גיל 5 – חינם). ניתן יהיה לצפות בסרט 'ענקים קטנים' בתלת מימד, בתשלום נוסף של 10 ₪ לכרטיס.

26.5.16 – יום המוזיאונים הבינלאומי

יום המוזיאונים הבינלאומי מתקיים בכל שנה ברחבי העולם בחודש מאי, ובישראל מצוין באופן מסורתי בל"ג בעומר. יום המוזיאונים מתקיים במטרה לעודד את הציבור הרחב לבקר במוזיאונים וכך לחשוף את עושרם התרבותי של המוזיאונים ולהביא להגברת מודעות תפקידם ההיסטורי, האומנותי, המדעי והתרבותי. לרגל יום המוזיאונים הבין-לאומי, איגוד המוזיאונים הישראלי ומוזיאון המדע מזמינים את הקהל הרחב לבקר במוזיאון ללא תשלום! בנוסף, ביום זה יתקיימו פעילויות ייחודיות ליום המוזיאונים בנושא “מוזיאונים יוצרים חיבורים".

ניתן יהיה לצפות בסרט 'ענקים קטנים' בתלת מימד, במחיר של 5 ₪ לכרטיס.

טעימה מן הפעילויות המגוונות שיחכו למבקרים בהפנינג "כאן בונים":

הפנינג מרהיב של משחקי בנייה

מתחמים שונים של סביבות בנייה צבעוניות ומרתקות. כל בנייה מזמנת חקירה של חומרים, גודל וחוזק מבנים, מעודדת שיתוף פעולה בין המבקרים לבין עצמם, ויוצרת הבנה אינטואיטיבית של עקרונות בניה בסיסיים. כולם בונים ונהנים. ילדים והורים בונים מבני ענק מחומרים פשוטים וממוחזרים (בקבוקים, מקלות מגנטים, גומיות, צינורות, קוביות ענק ועוד) בעזרת דמיון, יצירה ותכנון, ומשתעשעים כיד הדמיון הטובה עליהם.  כל אחד מוסיף את חלקו למבנה, וביחד יוצרים מבנים מרהיבים שמחכים למבקרים הבאים או קורסים….

צילום יחצ

צילום יחצ

תערוכת 'למה בניינים לא נופלים?'

התערוכה מאפשרת למבקרים להתנסות ולהכיר דגמים של מבנים, להקים אותם, להרכיבם ולבחון את מידת יציבותם: כיצד לתכנן קוֹרָה? כיצד לבנות גשר זיזי? מה גורם לזיז להיות חזק ועמיד בעומס?

תערוכה חדשה!  טבע של מבנה

תערוכת צילומי טבע מרהיבים ומבנים שנבנו בהשראתם.

סדנת בנייה מצרפית 'הפירמידה'

נועה חיים, אדריכלית ומעצבת ילידת ירושלים מביאה את יצירותיה האינטראקטיביות והייחודיות למוזיאון. במסגרת האירוע יוזמנו המבקרים לבנות ולהוסיף על גבי פירמידת הענק שנועה חיים בונה במוזיאון.

הדגמה מדעית 'בונים עליכם'

בהדגמה המדעית ישחקו המבקרים במשחקי שווי משקל, דרכם ילמדו על עקרונות היציבות בגוף ובמבנים, שבזכותם בניינים (ואנשים) אינם נופלים. ההדגמה תחשוף אלמנטים מבניים שיוצרים חוזק, ותדגים כיצד הם מחזיקים את הגוף שלנו

סדנת התנסות ובנייה 'קש-קוּשים'

סדנה בה ילדים והורים יוכלו להתנסות בבנייה בעזרת… קשיות שתייה רגילות! בה הם יכינו בעצמם במכבש מחברי בנייה מקוריים!

סרט טבע בתלת ממד 'ענקים קטנים'

סרט טבע מרהיב ומותח מבית היוצר של ה- BBC, בתלת ממד ובדיבוב לעברית. סרט טבע מרהיב אודות שני יצורים זעירים בטבע המתמודדים עם כוחות חזקים מהם. (בתשלום נוסף – 10 ₪)

מחירון:

ילדים עד גיל 5 – חינם

ילד  מעל גיל 5 /מבוגר  45 ₪

כרטיס משפחתי ( הורים/סבים וכל ילדיהם/נכדיהם) 160 ₪

בתאריך ה-12.5.16 יום העצמאות – 10 ₪

בתאריך 17.5.16 – יום חינוך בקהילה – 5 ₪

בין התאריכים 19-25.5.16 – כרטיס 1+1 (קונים כרטיס כניסה ליחיד במחיר של 45 ₪ ומקבלים כרטיס שני בחינם. אין כפל הנחות למעט מחזיקי כרטיס 'ירושלמי' שההטבה 1+1 תקפה לגביהם).

בתאריך 26.5.16 – הכניסה למוזיאון בחינם לקהל הרחב

הנחות: מחזיקי כרטיס תושב 'ירושלמי', חיילים, כוחות הביטחון, נכים, גמלאים, מועדוני לקוחות שונים.

לשעות פתיחה בימות השבוע ובחופשת חג הפסח ומידע כללי:02-6544888  mada.org.il
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם אתם בעד הקמת שדה תעופה בינלאומי בחיפה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי