"אישתר, מעבר להיותה זמרת מדהימה עם קליפ הורסססס שעומד לצאת, היא אישיות נעלה."

אלבינה שלנו צילמה קליפ בפריז ומי שהיה אמון על השיער והאיפור של הכוכבת היה רמי אלמקייס, מעצב חיפאי, שהודה לכולם על הכבוד ושעם כל הטוב שיש בפריז להציע הוא מתגעגע לארץ. בארור….
אחראי על הטאץ'. אלבינה ורמי. אלבום פרטי

אחראי על הטאץ'. אלבינה ורמי. אלבום פרטי

צילומי קליפ בפריז. אישתר ואלמקייס. אלבום פרטי

צילומי קליפ בפריז. אישתר ואלמקייס. אלבום פרטי

רמי אלמקייס – The One, מאפר ומעצב שיער חיפאי מצליח, יצא השבוע בשליחות הסטודיו של עדה לזורגן לפריז שם היה אחראי בצילומי קליפ חדש על הטאץ' בשיער ובאיפור של הזמרת אישתר, אלבינה, שגם היא משלנו במקור- מקריית אתא. רמי התרגש מאוד מהעבודה לצידה של הזמרת והעלה פוסט תודה מפרגן ושמח לאחר סיום צילומי הקליפ.

אחרי שלושה ימים מדהימים בפריז בצילומי הקליפ החדש של אישתר (אלאבינה), אין מילים לתאר חוויה כיפית כל כך, לעבוד עם אנשי צוות מוכשרים מהשורה הראשונה, עם טאלנטית וזמרת כל כך מוכשרת, כשהיום, ביום האחרון, בארוחת הבוקר המשותפת שלנו אמרתי לה שהנשמה המדהימה שלה היא השגרירה הכי טובה של מדינתנו בחו״ל, ואכן כך, אישתר מעבר לזמרת מדהימה וקליפ הורסססס שעומד לצאת היא אשיות נעלה. תודה על כל הדאגה עד לפרטים הקטנים! תודה לסטודיו עדה לזורגן על הפרגון האמון וההזדמנות המדהימה, אין ספק שאתם הבית מספר 1. אין עליכם, אוהבבבב. תודה לפריז, היית טובה אליי… אבל מתגעגע לארץ ….

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה