חניון חדש באח"י אילת

נפתרה בעיית החנייה לתושבים ולעסקים באח"י אילת, עם הוספת חניון חדש סמוך לדואר

 

כעת יש במקום שני חניונים פתוחים לקהל עם סך הכל 43 חניות. צילום: עיריית חיפה

כעת יש במקום שני חניונים פתוחים לקהל עם סך הכל 43 חניות. צילום: עיריית חיפה

ברחוב אח"י אילת בקריית חיים בסמוך לדואר, לחנויות ולמסעדות הוספנו חניון חדש עם 19 חניות (אח"י אילת 11-13) ובנוסף לחניון מעבר לכביש בו היו קיימות 10 חניות התווספו עוד 14 חניות וכעת יש במקום שני חניונים פתוחים לקהל עם סך הכל 43 חניות.

רחוב אח"י אילת שוקם כזכור על ידי העירייה לפני כשלוש שנים באופן חסר תקדים.  במסגרת זו שודרגו התשתיות בקטע שבין רחוב השיירה לרחוב הגדוד העברי.

בתוך כך הוחלפו בין היתר: תשתיות המים, הביוב והניקוז שהונחו באמצע המאה הקודמת, בתשתיות מתקדמות המותאמות לכמות וצרכי התושבים בימינו, הותקנו מערכות תאורה וגינון חדשות ונסללו שני נתיבי נסיעה חדשים על מנת להקל על עומסי התנועה ברחוב.

עם סיום העבודות פעלה העירייה להכשרת מקומות חנייה לאורך הרחוב שהפך לאחד העמוסים והפעילים בקריות. במסגרת זו פעלה העירייה להקמת חניון חדש בכניסה לגן המייסדים. עלות הפרויקט כחצי מיליון שקל והוא התבצע תוך שמירה קפדנית על כל העצים הקיימים במקום לרבות עץ זית אחד שהועתק לצורך הקמת החניון אל תוך הגן.

בד בבד חודש ושודרג לבקשת בעלי העסקים מתחם האשפה והמחזור בסמוך לאחי אילת 11 ופורקו לבקשת הדיירים טריבונות ישנות שהיו בתוך הגן.

כפי שנוהגת העירייה בכל עבודה אותה היא מבצעת גם במקרה זה בוצע על ידי נציגי  עירונית קריית חיים יידוע לבעלי העסקים והתושבים המתגוררים בסמוך למקום.

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה