"מכבי חיפה ניצחה, יש אירופה ויש חתונה!" דולב נישליס מציע ומתרגש.

דולב נישליס, מנהל התכניות שלרדיו חיפה בן ה27 הציע לליטל אפרגן, זוגתו בשנה האחרונה, להיות לו לאישה לעיני כל החברים מהרדיו במהלך משחק הניצחון של מכבי על באר שבע. האבא המאושר, דני נישליס העלה פוסט מרגש ועכשיו מחכים לאירוע הגדול.
חתונת השנה ברדיו. דולב וליטל. אלבום פרטי

חתונת השנה ברדיו. דולב וליטל. אלבום פרטי

סיכום מיוחד. נישליס ואפרגן. אלבום פרטי

סיכום מיוחד. נישליס ואפרגן. אלבום פרטי

חתונת השנה ברדיו חיפה! בשבת האחרונה, באותו הזמן שמכבי חיפה סגרה עונה בניצחון יפהפה על הפועל באר שבע והאוהדים חגגו ושמחו, דולב נישליס, מנהל התכניות של רדיו חיפה בן ה27 עשה את המהלך של חייו כאשר הציע לליטל אפרגן, זוגתו בשנה האחרונה והמפיקה הראשית של הרדיו, שם הכירו השניים ומאז לא נפרדו לרגע, להיות לצידו לנצח ושלף טבעת וכרע ברך וכל זה בנוכחות מרשימה של אנשי הספורט של הרדיו וכן עיתונאים חיפאים נוספים כשכולם מתרגשים ומפרגנים. האבא הנרגש, דני נישליס העלה תמונות לפייסבוק וכך כתב "זה התחיל בפתיחת שמפניות באולפן רדיו חיפה בסמי עופר לרגל סיום עוד עונה של הפאנל בשידור חי. לפתע בלי שנהיה מוכנים… כרע העורך ומנחה הפאנל, בננו דולב, ברך והציע למפיקת הפאנל, חברתו לחיים טלי אפרגן נישואין. הדמעות פרצו, השמפניה נשפכה כמים, שירת סימן טוב ומזל טוב פרצה בשידור חי והכל הכל במקום שדולב וליטל כל כך אוהבים, סמי עופר, עם החברים שהם כל כך קשורים עליהם, חברי הפאנל וחלק מבני המשפחה. אני מאחל לכל הורה רגעים כאלו של אושר. אני מאחל לכם שיהיו לכם חיים מפתיעים, מלאי ענין ואהבה כמו שחווינו הערב. מזל טוב ילדים שלנו."

דולב, ספר איך היה?

היינו בסמי עופר בשידור וניצלתי את העובדה שזה משחק אחרון ושהבאנו את כל אנשי הפרשנות להרמת כוסית וכל אחד נתן כמה מילים לסיכום ואני לקחתי את הסיכום למקום אחר….

היא ארגנה את זה ולא חשבה הרגישה כלום.

ומה, יש כבר תכנון קדימה?

לא נמשוך את זה שנה אבל עדיין אין תכנונים… מעבר לזה שאני עושה המון חתונות כתקליטן ואין לי זמן כרגע, אני עמוס בעבודה, אולי בחורף או בתחילת הקיץ.

שיהיה במזל טוב!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה