אני שאלתי 'ביבי אפשר תמונה?' ואז הוא הגיע ישר אלינו ופרגן לנו 'רקדתם יפה מאוד!' ראש הממשלה מפרגן לעדי וייצמן והצוות.

עדי וייצמן אסולין, בעלת הסטודיו 'די דאנס' בקריית אתא, הוזמנה עם רקדני הסטודיו להופיע בפני כל המכובדים בעם בטקס פרסי ישראל ולאחר ההופעה הצטלמו הרקדנים עם כל המכובדים. מי שהפתיע בגדול היה ראש הממשלה, בנימין נתניהו…
 

ביבי וייצמן והרדקנים. אלבום פרטי

ביבי וייצמן והרדקנים. אלבום פרטי

ריבלין  וייצמן והרדקנים. אלבום פרטי

ריבלין וייצמן והרדקנים. אלבום פרטי

עדי וייצמן אסולין, בעלת הסטודיו 'די דאנס' בקריית אתא, הוזמנה יחד עם רקדני ורקדניות הסטודיו על ידי מפיק טקס פרס ישראל להופיע בבמה המרכזית לכבוד כלת פרס ישראל נורית הירש בפני מכובדי המדינה, ביניהם ראש הממשלה, הנשיא, שר החינוך ועוד רבים. לאחר המופע הגיעו המכובדים אל מאחורי הקלעים להחמיא לעדי ולרקדניות ואלה הצטלמו עם הראשים המובילים של המדינה בשמחה ובעיקר בששון.

בנט  וייצמן והרדקנים. אלבום פרטי

בנט וייצמן והרדקנים. אלבום פרטי.

עדי, מעמד מרגש?

מאוד! הופענו 15 רקדנים ורקדניות על הבמה והיינו נרגשים מאוד מהמעמד ומהטקס ובעיקר מהאנשים המכובדים. היה משהו מאוד מיוחד בטקס הזה… רקדנו מחול ישראלי לצלילי השיר 'ושוב איתכם' לכבוד נורית הירש זוכת פרס ישראל.

אז… הצטלמתם עם כל הנכבדים שהגיע לברך?

כן… הצטלמנו עם הזמר המדהים אברהם טל ושיגענו אותו לגמרי, הוא נתן לנו הקדשה בסרטון ופירגן לנו ועם הנשיא ריבלין שהיה נחמד מאוד וממש הפתיע לטובה ועם נפתלי בנט שצחק איתנו ודיבר איתנו והיה ממש אחלה. וכמובן עם ראש הממשלה, זה היה השוס, הכי הרבה תמונות…

איך הצלחתם להגיע עד לביבי?

אתה לא מבין… הוא הזיז את כל המאבטחים והגיע אלינו. הוא יצא אחלה גבר! כל המאבטחים לא נתנו לנו להתקרב ואני שאלתי ישר 'ביבי אפשר תמונה?' ואז הוא הגיע ישר אלינו ופרגן לנו 'רקדתם יפה מאוד!' הוא אהב את זה שרקדנו ריקוד ישראלי כחול חלבן ושמח. ביבי לא הפסיק להצטלם איתנו אולי 30 תמונות, שיגענו אותו… הוא היה מדהים ונחמד וחברותי.

ואיפה שרה הייתה?

חחח.. כולם אומרים שאם שרה הייתה לא היה מצב לתמונה. אימא שלי ואני תפסנו אותו משני הצדדים ולא נתנו לו לנשום… בקיצור, הוא יצא עשר, תותח. התפלאתי שהוא הצטלם איתנו… והינה, זה קרה. ראש ממשלה הצטלם איתנו והחמיא לנו… כיף.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם