זה קורה הערב! קבלו  את הנציגים הצפוניים בתכנית המרוץ למיליון.

גלי ברגר מקרית מוצקין, סטודנטית הלומדת כלכלה ומנהל עסקים במכללה האקדמית גליל מערבי משתתפת בתכנית המירוץ למיליון שעולה הערב. בהצלחה!
 

רצים מהצפון למיליון. גלי ודניאל. אלבום פרטי

רצים מהצפון למיליון. גלי ודניאל. אלבום פרטי

הערב עולה לאוויר בערוץ 2 תכנית הראליטי בהשתתפות גלי ברגר מקרית מוצקין, סטודנטית הלומדת כלכלה ומנהל עסקים במכללה האקדמית גליל מערבי. גלי ובן הזוג דניאל הם הצוות היחידי מכל משתתפי התוכנית המתגוררים בצפון. אז בואו להכיר טוב יותר את גלי ברגר שמסיימת את השנה השלישית בלימודי כלכלה ומנהל עסקים ומתחילה היום את המרוץ למיליון בערוץ 2 מראיון שנתנה לאתר המכללה.

גלי, ספרי קצת על עצמך?

אני בת 24 מקרית מוצקין, עובדת במשרד החינוך, לומדת במכללה, מקפידה על כושר כל יום ובסופי שבוע תוכלו למצוא אותי בטבריה על אופנוע ים או על סירה. אבל הכי חשוב: אני כבר 9 שנים בזוגיות עם דניאל, שהוא גם הפרטנר שלי במרוץ.

איך הגעת לתחרות?

נרשמתי באתר רשת וזומנתי לאודישנים. לאחר מכן חזרו אלי ואמרו לי שעברתי. בהתחלה חשבתי שעברתי רק  עוד שלב במיונים אבל אז הודיעו לי שאני יכולה להתחיל לארוז.

על התכנית עצמה גלי עדיין אינה יכולה לספר עקב מגבלות הסודיות אך תיארה את החוויה כאינטנסיבית ומעצבת.

שאר המתמודדים תחרותיים אבל משעשעים וחברותיים. עם חלקם אני עדיין בקשר טוב ובראשם חן ונעמי.

בשבוע שעבר עוד נהנתה גלי מאנונימיות יחסית אולם כבר השבוע משהתפרסם דבר השתתפותה בתחרות החלו לזרום הצעות עסקיות, הזמנות להשקות נוצצות ופגישות עם סוכנים.

ואחרי שכל הרעש יגמר, מה תרצי לעשות שתהיי גדולה?

אני רוצה לעסוק במה שאני אוהבת: שיווק, תקשורת, פרסום.

ובינתיים, מאיזה קורס את הכי נהנית בלימודים?

יש שניים: ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש עם אתי פז ואנגלית עם סאלי גלילי. אתי וסאלי היו גם בין הראשונות לדעת שאני משתתפת בתכנית.

בהצלחה, מחזיקים לך אצבעות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם