הזוכה הגדול בטקס פרסי התיאטרון לשנת 2016- תיאטרון חיפה!

תיאטרון חיפה הוא הזוכה הגדול בטקס פרסי התיאטרון עם המספר הרב ביותר של זכיות! המחזמר 'בילי שוורץ' גרף ארבעה פרסים כולל פרס המחזמר הטוב ביותר!
הזוכים! ניצה בן צבי ומשה נאור עם הזוכים של בילי שוורץ – טלי אורן, מיקי קם ואוהד חיטמן. צילום: רפי דלויה.

הזוכים! ניצה בן צבי ומשה נאור עם הזוכים של בילי שוורץ – טלי אורן, מיקי קם ואוהד חיטמן. צילום: רפי דלויה.

חוגגים. ניצה בן צבי, טלי אורן, מיקי קם אוהד חיטמן, משה נאור ומיכל הללי. צילום: רפי דלויה.

חוגגים. ניצה בן צבי, טלי אורן, מיקי קם אוהד חיטמן, משה נאור ומיכל הללי. צילום: רפי דלויה.

 הצוות המנצח של תיאטרון חיפה. עם יו"ר הדיריקטוריון - ישראל סביון ואישתו, מיכל הללי , ניצה בן צבי ,השחקנית טלי אורן וגילת סלע. צילום: רפי דלויה.

הצוות המנצח של תיאטרון חיפה. עם יו"ר הדיריקטוריון – ישראל סביון ואישתו, מיכל הללי , ניצה בן צבי ,השחקנית טלי אורן וגילת סלע. צילום: רפי דלויה.

בשישי האחרון התקיים טקס פרסי התיאטרון ה-21 במרכז ענב בתל אביב ותיאטרון חיפה היה לזוכה הגדול של הטקס (לצד תיאטרון באר שבע) לאחר שזכה בחמישה פרסים, המספר הרב ביותר של זכיות בטקס. המחזמר "בילי שוורץ" שיצרו אוהד חיטמן ושירלי דשא וביים דניאל אפרת בתיאטרון חיפה, גרף לא פחות מ-4 פרסים: המחזמר הטוב ביותר, אוהד חיטמן על תפקידו כיוצר ההצגה, מיקי קם על שחקנית המשנה וטלי אורן על תפקיד השחקנית הראשית. צוות תיאטרון חיפה התייצב בהרכב מלא בטקס: ניצה בן צבי – מנכלית התיאטרון, משה נאור – המנהל האומנותי, מיכל הללי – מנהלת מחלקת השיווק והפרסום וגילת סלע – מנהלת מכירות החוץ והמחלקה החינוכית וחזר לחיפה כשבאמתחתו חמישה פרסים שהביאו הרבה גאווה לעיר והוכיחו לכולם שיש בעיר חיפה תיאטרון מצוין, איכותי ומרגש. "אני נורא מתרגשת", אמרה שחקנית ההצגה "בילי שוורץ" – טלי אורן עם קבלת הפרס: "תודה לחברי האקדמיה ולמשפחת תיאטרון חיפה האמיצים שהאמינו בבילי ובי." חברתה להצגה, מיקי קם צחקה עם הקהל על זכייתה ואמרה "הכנתי שני נאומים, אחד אם אני זוכה ואחד אם אני לא זוכה. אני אקריא לכם את הנאום בו אני לא זוכה 'מיקי, לא נורא, הפרס הוא הישג, יש לך הרי הישגים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה