תמרוץ לאנשי התיירות של העתיד

רשת פתאל העניקה מלגות דרך התכנית היוקרתית "עתודה לניהול" שהוקמה לפני כשלוש שנים עבור הסטודנטים של המחלקה לניהול תיירות ומלונאות ב"מכללה האקדמית כנרת"
 

במשך שלושת השנים האחרונות, מפעילה רשת "פתאל" תכנית יוקרתית בשם "עתודה לניהול" שמיועדת  עבור הסטודנטים הלומדים במחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת.

ביום רביעי האחרון, 18.5.2016, נערך טקס הענקת המלגות של תכנית "עתודה לניהול" המכללה האקדמית כנרת. את המלגות העניקו מר ראובן אלכס, מנכ"ל הרשת, מר רונן כהן, מנהל משאבי אנוש של הרשת ומר נדב ברכה, מנהל משאבי האנוש באזור הצפון. המלגות הוענקו לשמונה סטודנטים משנה ב' הלומדים במחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת המתמחים בתכנית "עתודה לניהול" ומיועדים לקידום לתפקידי ניהול ברשת פתאל עם סיום לימודיהם.

 

רונן כהן נדב ברכה וראובן אלקס מפתאל עם צוות המרצים ובשורה בתחתונה הסטודנטים זוכי המלגות של עתודה לניהול ברשת פתאל. צילום: יונתן לובל

רונן כהן נדב ברכה וראובן אלקס מפתאל עם צוות המרצים ובשורה בתחתונה הסטודנטים זוכי המלגות של עתודה לניהול ברשת פתאל. צילום: יונתן לובל

 

בהרצאתו בפני הסטודנטים והמרצים אמר מנכ"ל הרשת מר ראובן אלכס: "התואר בניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת הוא תכנית הלימודים הכי מעשית, הכי יישומית והכי מחוברת לתעשייה והיא המקור המועדף עלינו ברשת פתאל כמקור לגיוס של מנהלי העתיד בבתי המלון שלנו".

לדברי מר רונן כהן, מנהל משאבי אנוש, ברשת פתאל קיים צורך תמידי של איוש משרות ניהול, הן בשל התרחבות פעילותה בארץ ובעולם והן בשל ניוד ותחלופה ברשת, והם הגיעו למסקנה אסטרטגית כי התכנית האקדמית לתואר ראשון במכללה האקדמית כנרת מכשירה היטב את מנהלי העתיד ומקנה להם תשתית אקדמית ניהולית עם פוטנציאל גבוה ביותר להצלחה, ומטרתם היא להקנות לסטודנטים כבר במהלך לימודיהם ניסיון מעשי בשטח והכרה טובה עם הפרקטיקה, כך שעם סיום לימודיהם יוכלו להשתלב במהירות ולהתקדם בתפקידי ניהול מגוונים ברשת החל ממנהלי מחלקות ואגפים ועד בהמשך תפקידי ניהול בכירים.

ד"ר אלון גלבמן, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות, ציין כי התכנית של רשת פתאל מלמדת על ההערכה הגבוה של תעשיית המלונאות כלפי התואר הקיים במכללה בניהול תיירות ומלונאות, והיא מהווה עוד מרכיב חשוב באפשרויות ההתמחות המוצעות לסטודנטים הלומדים ומשתלבת היטב עם אפשרויות פרקטיקה נוספות המוצעות לסטודנטים, כולל סטאז' בצרפת בקיץ עם סיום שנת הלימודים הראשונה, סיורים מקצועיים מגוונים, מפגשים שוטפים עם בכירים בתעשיית התיירות והמלונאות ובשנה השלישית פרויקט לימודי של שיט לאיים קפריסין ורודוס.

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך