"לכל המורות שלי ביסודי, חטיבה, תיכון, מכללה שאמרו תמיד שאין לי התמדה… 22 קילוגרם בשישה חודשים… בפרצוף שלכן!!" דור איטח אולי חתיך יותר אבל נשאר בועט כתמיד.

בזמן שחן טל העלתה קילוגרמים של הריון, הפן הגברי שלה, חנניה טל, הידוע כדור איטח המצחיק, השיל מעליו 22 קילוגרמים ועובד על סידרה אינטרנטית על סטלנים. ראיון מצחיק עם סטלן דעתן.
לפני ואחרי. דור איטח. אלבום פרטי

לפני ואחרי. דור איטח. אלבום פרטי

 רוצה וייב אחר. חנניה וחן טל. אלבום פרטי

רוצה וייב אחר. חנניה וחן טל. אלבום פרטי

דור איטח הידוע בכינויו 'חנניה טל' הגדול מכולם, הוא שחקן ויוצר שעובד למחייתו בהוסטל  לאנשים בעלי מוגבלויות. בשנה האחרונה לקח דור את עצמו בידיים ונראה היום כמו הילד של מושא חיקוייו, חן טל, וזה לאחר שהנ"ל השיל מעל גופו 22  קילוגרמים. למי שעדיין לא מכיר את האמן המוכשר הזה ואין הרבה- אז הינה קצת עליו.. דור פרץ לעולם לאחר שבמשך תקופה ארוכה העלה תמונות של אושיית הפייסבוק החושפנית חן טל כשהוא מחקה אותה בדמות הגברית המקבילה אותה המציא בשם חנניה טל. מאז התקדם הבחור וכעת עובד על סידרה משלו כשהוא צנום יותר אבל עדיין נמרץ.

דור, מה קרה ככה פתאום?

אמרתי לעצמי 'אתה סתם שמן ואתה יכול לעשות את זה, קח את עצמך בידיים'. אז הורדתי 22 קילו בחמישה חודשים. אני תלמיד חרוץ. הייתי תלמיד מצטיין אצל יועז גליק הדיאטן הקליני שלי. הסיפור החשוב בעניין הזה הוא שהייתה לי בעיה בברך והמשקל לחץ עלי אז הייתי חייב להתחיל דיאטה. לפעמים להיות שמן בכל מחיר זה לא תמיד נכון. אני, כמו חנניה טל, מאמין שאיש באמונתו יחיה אבל הבריאות יותר חשובה מהכל.

אז הדיאטה הפריעה לחנניה?

מה לעשות… חנניה עשה את שלו. בשבילו העליתי 12 קילו ועכשיו ירדתי כי אני רוצה וייב אחר, לא שמן וכבד.

ומה על הפרק עכשיו?

אני עובד היום סידרה אינטרנטית שמקדמת לגליזציה של הקנביס. כתבתי סידרה שרציתי להעלות בטלוויזיה ואז גיליתי שמדינת ישראל לא מוכנה לקומדיה על סטלנים. הנגיעה בנושא מפחידה את אנשי התעשייה שהם בעצמם כולם סטלנים וזה מפתיע וקצת מעצבן אז אני שמתי לי למטרה להכניס את הז'אנר כסדרה אינטרנטית שתעלה בקרוב … זו סידרת מערכונים עם הרבה מאוד סלבריטאים שיגיעו לעשות איתי מערכונים בנושא. המטרה הכללית היא לצבור קהל מספיק גדול כדי להעלות את זה בטלוויזיה.

ומה הסיכויים לחדור את החומה?

אני מאמין שאצליח. ז'אנר הסטלנים מצליח מאוד בחו"ל כמו הסרטים של סת' רוגן למשל, פה פשוט אף אחד לא הרים את הכפפה כי הם מפחדים ואני רוצה להגיד שסטלנים הם לא אזרחים סוג ב'. המעשנים הם אנשים עובדים וטובים. יש בין המעשנים גם פוליטיקאים, אנשי עסקים, אנשי תקשורת ובכלל. היום אתה מסתכל על זה וחמישים אחוזים מהאוכלוסייה עישנו לפחות פעם. אז מה, אנחנו לא מדינה יוצרת? אין לנו הייטק? תראה, קיבלתי בפרויקט הזה במה ענקית מחברת אינטרנט שאני מודה לה מאוד וזה לא כזה פשוט לקבל את זה, צריך אומץ גדול מצידם. אני מאמין שאצליח ואשנה את המחשבה של אנשי הטלוויזיה, מה שחשוב להם זה כסף ובסוף זה יקרה. יהיה פה כסף.

בינתיים בין הסרטונים אתה עובד בהוסטל…?

מה לעשות… בארץ כדי להיות שחקן ויוצר צריך לאכול הרבה חרא, או שתמכור את הנשמה לשטן או שתהיה ענק ואז הכסף ייכנס. קשה…

לפחות המראה החדש הביא לך בת זוג?

למי יש כח וזמן לזוגיות. הצילומים עכשיו זה הבייבי שלי.

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה