"מתוכנן שבוע גאווה עמוס מסיבות, אירועי תרבות, סרטים ופיקניקים כשגולת הכותרת- מצעד הגאווה…" מחזיק תיק הקהילה בחיפה שם את העיר על המפה.

יוסי שלום, חבר מועצת העיר חיפה ומנכ"ל 'יוזמה' מקים בהדר את הבית הגאה הראשון בצפון ומכין מצעד גאווה גדול בחיפה שיעבור במרכז הכרמל וישתתפו בו למעלה מ-5000 צועדים. הבחור נכס לעיר
מקדם ומוביל. יוסי שלום. אלבום פרטי

מקדם ומוביל. יוסי שלום. אלבום פרטי

שינוי של ממש קורה בחייו של הרווק המבוקש והאהוב ביותר בחיפה, יוסי שלום, שהוא גם חבר מועצה מטעם צעירים ויש עתיד וגם המנכ"ל של 'יוזמה' חברה כלכלית באוניברסיטת חיפה, הזרוע הביצועית של האגודה שעוסקת בניהול, פרסום והפקות. בתקופה האחרונה יוסי נראה יפה ופורח ומאז שהוא מחזיק בידיו את תיק הנוער, הצעירים והקהילה הגאה בחיפה רואים שינויים רבים בחיפה וכעת בשקט בשקט מבצע חבר המועצה פעולות רבות שאוטוטו יראו אור…

שלום, שלום, גאים בעיר חיפה?

קיבלתי את המנדט מראש העיר, מר יונה יהב לקדם ולהוביל את הקהילה הגאה בחיפה ומאז הבית הגאה נכנס לשיפוצים ברחוב מסדה 6 בהדר ואני מאמין שתוך 3 חודשים יסתיימו השיפוצים ויהיה בית לקהילות  הרבות ומרכז תרבות לקהילה הגאה בחיפה. איגדנו את כל העמותות הקשורות בעניין יחד לטובת פעילות משותפת של הקהילה בצפון. אנחנו הבית היחיד בצפון כרגע. שמע, המקום הולך להיות מדהים.

מה קורה עם מצעד הגאווה בעיר השנה?

הייתה השבוע ישיבה לגבי מצעד הגאווה החיפאי. הוא יתקיים במרכז הכרמל ביום שישי ה- 24 ביוני. המפגש הראשוני יתקיים בגן שמואל בכיכר היינה ומשם המצעד יעבור במרכז הכרמל. ישתתפו בו להערכתי למעלה מ-5000 צועדים שמחים ועליזים ותומכים כשהנושא השנתי הוא "שמים נשים במרכז" וכמובן שהמצעד עצמו דוגל בהעברת מסרים לשיוויון, סובלנות וקבלת האחר.

ומי מופיע השנה?

עדיין לא לפרסום… הולכת להיות הפתעה ברשימת האומנים…בנוסף, מתוכנן שבוע של גאווה עמוס במסיבות כולל אחת של אנשי חיי הלילה בעיר ויהיו גם אירועי תרבות ופיקניק למשפחות גאות וערבי סרטים ועוד המון הפתעות מדליקות. שווה לחכות!

בהצלחה!

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה