"צעדים של אהבה"

סדנאות התפתחות איכותיות להורים ופעוטות, לפעילות הכי טובה עבור הקטנטנים שלכם בקניון הסינמול
איריס זינגר צילום: סיגל קולטון

איריס זינגר צילום: סיגל קולטון

מעל לארבע שנים ועשרות אמהות, אבות, סבים וסבתות הפכו את סדנת צעדים של איריס זינגר בסינמול לפעילות הכי טובה עבור הקטנטנים שלכם . לסדנה מגיעים הורים מכל קשת הגילאים שהדבר שמחבר בין כולם זה האהבה לפעוט שלהם.
איריס זינגר, חוקרת מוסיקה, צלילים ותנועות ומנחה בעלת ניסיון עשיר של שנים רבות בתחום הנחיית סדנאות מוסיקאליות להורים ותינוקות, מלווה את ההורים והתינוקות במסע. השילוב והידע, יוצר מעטפת ייחודית ושמה דגש על פיתוח עולמו החווייתי של הפעוט, עידוד וטיפוח כישוריו הרגשיים, התפיסתיים, היצירתיים והמוטוריים. במפגש רוקדים, שרים, ומאפשרים לפעוטות להתפתח למי שהם.
"אני מקפידה מאוד על האיכויות והתכנים ועל הקשר עם ההורים, גם מחוץ ללוח הסדנאות. ההורים מרגישים נוח לגשת, לשתף ולשאול. ישנם הורים, המודיעים על כוונתם להיפגש ולהגיע כבר בשלב ההתעברות. הסדנאות בהנחייתי הוכיחו את עצמו במבחן הזמן. החומר בסדנה הוא מקורי ומגיעים אליו הורים מכל האזור. הורים לילד שני ושלישי, חוזרים שוב ושוב למפגשים, מאחר והם מרגישים את השייכות, הקרבה והאהבה ומעל הכל את התרומה שהם מקבלים במפגשים במהלך השבוע."
אחת האימהות, הדס טל כהן, משתפת בחוויה האישית שלה עם איריס " זו הפעם השניה שאני משתתפת בסדנה של איריס. בפעם הראשונה השתתפתי לפני שלוש שנים בחופשת הלידה עם הילד הראשון שלי, עכשיו חזרתי בחופשת הלידה הנוכחית עם השני. איריס אישיות נעימה, מקסימה ומשרה רוגע. בנוסף היא משלבת בכל מפגש טיפים משלה שמאוד תורמים לאמא ולתינוק, אני אישית מאוד מתחברת לעניין הזה. האישיות שלה זה הערך המוסף שהיא מביאה למפגשים. אני הולכת לעוד מפגשים דומים שמנסים לחקות את הסדנה אבל אף אחד לא משתווה לה" איריס גם כותבת בלוג במגזין האינטרנטי של הקניון. בבלוג היא מפרטת על ההתמודדויות שלה עם ההורות ועל הדרך להתמודד עם מצבים מיוחדים.

http://www.cinemall.co.il/parents/

המפגש מתקיים באופן קבוע בימי חמישי ב 10:30

ברחבת הג'ימבורי בקניון . והכי חשוב הפעילות בחינם!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם