מצדיעים לכם

קרית מוצקין מצדיעה לצוותי החינוך בעיר. אירוע הוקרה לכל צוותי החינוך בעיר

 

נמשיך להשקיע ולתמוך בצוותי החינוך במטרה לספק עבורם את הכלים הטובים ביותר. צילום: עיריית ק. מוצקין

נמשיך להשקיע ולתמוך בצוותי החינוך במטרה לספק עבורם את הכלים הטובים ביותר. צילום: עיריית ק. מוצקין

מאות אנשי חינוך השתתפו ביום שני הזה, באירוע הוקרה והצדעה לצוותי החינוך בקרית מוצקין. שהתקיים בהיכל התיאטרון בעיר.

האירוע התקיים בחסות ראש העיר חיים צורי ובהשתתפות : מנכ"ל העירייה יריב גסר , מנהל אגף החינוך אייל אורן, סגן ראש העיר ומחזיק תיק חינוך בומה ברח"ד, יו"ר הסתדרות המורים במחוז חיפה חני לידור, יו"ר סניף חיפה של ארגון המורים מלכי סינמנדל, מפקחת ביה"ס היסודיים הדס ריבנוביץ מנהלי ביה"ס, גננות, סייעות ועובדי אגף החינוך.

במהלך הערב חולקו תעודות הוקרה למנהלי ביה"ס בינהם שלושת ביה"ס שזכו בפרסי חינוך מחוזיים וארציים: ביה"ס הממלכתי דתי "מצפה" שזכה בפרס חינוך מחוזי לשנת תשע"ו, חטיבות הביניים בגין ויונתן ואולפנה סגולה בגין זכיית בית הספר בפרס חינוך ארצי לשנת הלימודים תשע"ו.

מיד בסיום חלוקת התעודות נהנו צוותי החינוך מצפייה בפרמיירה חגיגית להצגה "שיעור לחיים" מטעם תיאטרון השעה הישראלי העוסקת בהכרה עצמית ונתינה לזולת.

ראש העיר חיים צורי בירך את צוותי החינוך על העשייה החינוכית שבזכותה קרית מוצקין מגיעה להישגים מרשימים בתחום החינוך עם אחוז זכאים גבוה לבגרות, זכייה של שלושה בתיה"ס בפרסים מחוזיים וארציים ונתוני מיצ"ב מרשימים.

בדבריו הדגיש ראש העיר את השקעת הרשות בקידום החינוך והוסיף: "בערב זה יש לכולנו הזדמנות להציב את צוותי החינוך במרכז ולהגיד להם תודה, תחום החינוך נמצא בקרית מוצקין בראש סדר העדיפויות, צוותי ההוראה אשר מופקדים על חינוכו של הדור הצעיר בעיר ואמונים על הכנתו לאתגרים הרבים הניצבים בפניו הם שמתווים את הדרך עבור ילדינו, הם אלו המסייעים להם בהגשמת חלומותיהם, מעודדים אותם ותומכים בהם לאורך תהליך התבגרותם. נמשיך להשקיע ולתמוך בצוותי החינוך במטרה לספק עבורם את הכלים הטובים ביותר להשגת יעדיהם".

בקרית מוצקין מתחנכים כ – 7.432 ילדים ובני נוער לעיר 6 ביה"ס יסודיים, 2 חטיבות ביניים, 3 ביה"ס תיכוניים ו- 47 גני ילדים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין