יומיים של הפנינג בריאות

יומיים של הפנינג בריאות שכלל הרצאות, הדגמות ושלל פעילויות התקיים על ידי צוות ש.ל.ה בקרית אתא מקבוצת שירותי בריאות כללית. מעיסוי רפואי ועד הרצאה על בוטוקס
 

הפנינג של ל מרפאות ש.ל.ה בקרית אתא. צילום: מיטל סול

הפנינג של ל מרפאות ש.ל.ה בקרית אתא. צילום: מיטל סול

כחלק מיוזמת ש.ל.ה לתרומה בקהילה, קיימו השבוע צוותים של מרפאות ש.ל.ה בקרית אתא, הפנינג שנמשך יומיים בקאנטרי קלאב אביבים בעיר. ההפנינג כלל הרצאות, דוכני מידע והסברה והדגמות של השירותים השונים המוצעים על ידי מותגי ש.ל.ה- כללית רפואה משלימה, כללית אסתטיקה וכללית סמייל.

מטפלים במרפאת כללית רפואה משלימה בקרית אתא, דפנה גלר, סופי צריקר ובן ברילר, הציגו בפני המשתתפים את הטיפולים המוצעים על ידי המרפאה וכיצד יש ביכולתם לסייע  בבעיות שכיחות כגון: כאבי גב תחתון, כאבי צוואר, מצבים אחרי טראומה ועוד והדגימו טיפולי  רפלקסולוגיה, שיאצו ועיסוי רפואי.

המנהלת הרפואית של מרפאות כללית אסתטיקה ומרפאות קריון וק.אתא כללית רפואה משלימה במרחב הצפון, ד"ר אנה קושניר, סקרה בפני המשתתפים את  טיפולי הבוטוקס וחומרים למילוי קמטים המוצעים ברשת מרפאות כללית אסתטיקה ועל שיטות הטיפול השונות המוצעות ברשת מרפאות כללית משלימה. בהמשך, סייעת מטעם כללית סמייל והסבירה על החשיבות שבצחצוח שיניים ושמירה על היגיינת הפה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות