מצדיעים למעצבי הדור הצעיר

קריית ביאליק הצדיעה בערב מיוחד למעל 500 עובדי מערכת החינוך בארץ. דוקורסקי: "מערכת החינוך תלך ותגדל בשנים הבאות"

 

באירוע המרגש, הוענקו תעודות הערכה והוקרה לגננות ולמנהלי בתי הספר בשם כל הצוות החינוכי. צילום: עיריית ק. ביאליק

באירוע המרגש, הוענקו תעודות הערכה והוקרה לגננות ולמנהלי בתי הספר בשם כל הצוות החינוכי. צילום: עיריית ק. ביאליק

בערב גדוש תודות וברכות בו השתתפו למעלה מ- 500 עובדי ועובדות מערכת החינוך בקריית ביאליק, ביקשה העירייה להודות למנהלים, מורים, גננות, סייעות ועובדי המנהל על עבודתם המסורה והמאתגרת.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, בירך את הנוכחים:" אני שמח לראות ולפגוש את כולכם וליהנות יחד אתכם מהאווירה הנפלאה מחוץ לבית הספר, לראות את כולם רוקדים ונהנים, התענוג כולו שלנו. אני מודה לכם שנעניתם והגעתם לאירוע שיהיה מסורת במערכת החינוך של קריית ביאליק".

דוקורסקי הודה לעמי ראובן, מנהל אגף החינוך בעירייה וכל צוותו ובירך את יו"ר הסתדרות המורים מרחב חיפה , חני לידור, ומלכי בין מנדל, יו"ר ארגון המורים במחוז חיפה והודה לכל השותפים לעשייה החינוכית בקריית ביאליק: "אני רוצה לומר לכם שאנו מוקירים לכם תודה והערכה רבה על מה שאתם עושים יום יום, שעה שעה, איש איש בתפקידו, כדי לתת את המיטב לילדים שלנו, ילדי העיר קריית ביאליק. חינוך זה לא רק ציונים, בשבילי חינוך זה ערכים ונתינה. אתם מטווים את הדרך לאזרחות טובה".

דוקורסקי ציין כי מערכת החינוך בקריית ביאליק היא מערכת חינוך מובילה שרבים רוצים להשתייך אליה : "מערכת החינוך בקריית ביאליק בשנים הבאות תלך ותגדל, ייפתחו בתי ספר וגנים חדשים שחלקם נמצאים בבניה כבר בימים אלו. עבורנו אתם, עובדי מערכת החינוך, היהלום שבכתר ואני מבקש לומר לכם בערב זה תודה רבה".

באירוע המרגש, הוענקו תעודות הערכה והוקרה לגננות ולמנהלי בתי הספר בשם כל הצוות החינוכי. במהלך הטקס, נפרד ראש העיר וצוות אגף החינוך ממנהלת חטיבת הביניים אורט אפק, אביגיל גרינברג, אשר פורשת לגמלאות לאחר 18 שנות ניהול. דוקורסקי הודה לגרינברג על הישגיו המרשימים של בית הספר.

"אנו מכירים ביכולות שלכם מורים, גננות, סייעות, מנהלים, מנהלות- בשבילי כולכם המורים של המדינה, אתם גאוות הקריה, תמשיכו כך, עלו והצליחו", הוסיף דוקורסקי.

מערכת החינוך בקריית ביאליק  מתאפיינת בהשקעה תקציבית רבה. כך היא נמצאת במקום הראשון בין העיריות בארץ בהשקעה פר תלמיד על פי נתוני למ"ס. מזה מספר שנים מתקיימת במדינת ישראל תחרות "המורה של המדינה". לא היתה שנה אחת שבין 50 המועמדים שהיוו את הנבחרת, לא היו מורים מקריית ביאליק: יוסי פרגר, אוסי קפון, רויטל אופיר , סמדר אדלר ושתי מורות שזכו בתואר "המורה של המדינה": עינת ברקו , מנהלת בית ספק ביאליק ודבורה שני, מנהלת פדגוגית של קריית החינוך אורט קריית ביאליק. השנה בשלב 16 המועמדים הסופיים בתחרות נמצאת רויטל אפרתי מבית ספר קדימה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק