מסיבת רווקות עם PIP STUDIO

בכל אירוע שמים דגש על האוכל שהוגש בו והדרך שהוגש. לפיפ סטודיו יש מגוון רחב ובלתי נדלה של כוסות וצלחות בגדלים ובצבעים שונים עם עיטורים וקישוטים מרהיבים ומלאי חן, שישאירו את האורחות פעורות פה.

אין כלה שלא תודה לכן.

צילום: עדי קראוס

צילום: עדי קראוס

החלטת לארגן מסיבת רווקות לחברה הכי טובה שלך. בחרת את הבית בו תתקיים המסיבה ועכשיו את עומדת בפני המשימה המאתגרת ביותר: עיצוב החלל למסיבת רווקות. חשוב לך ליצור אווירה שמחה, קסומה ומיוחדת. כמובן שאין צורך לעשות שיפוץ כללי לכל הדירה או להזמין מעצב פנים המתמחה בפנג שווי. לפני זה יש מספר דברים שאת יכולה לעשות כדי ליצור את האווירה שאת מחפשת למסיבת הרווקות המושלמת. ל-PIP STUDIO יש קולקציית כלים צבעונית ושמחה שתגרום לחלל להראות חגיגי ומטריף.

בכל אירוע שמים דגש על האוכל שהוגש בו והדרך שהוגש. לפיפ סטודיו יש מגוון רחב ובלתי נדלה של כוסות וצלחות בגדלים ובצבעים שונים עם עיטורים וקישוטים מרהיבים ומלאי חן, שישאירו את

צילום: עדי קראוס

צילום: עדי קראוס

האורחות פעורות פה. אין צורך ללכת על גוון אחד וצבע אחד- אפשר להתפרע ולשלב צבעים ביניהם, כגון: ורוד ואדום שמסמלים אהבה והולמים מסיבת רווקות.

גם את הקערות והקעריות הייחודיות ניתן לשלב בחגיגה.  קולקציית המשבצות והפרחים באדום- לבן של פיפ תשתלב בהרמוניה בחגיגות לכלה שבדרך. בקולקציה משולב קנקן למים קרים (או לימונענע – למשקיעות) ומאגים קטנים ללא ידית לשתייה קרה.

וכמקובל, נותנים מתנה לכלה. תיק הצד המעוצב של פיפ הוא מתנה מתוקה להפליא שאותו ניתן למלא במגוון המתנות לכלה שהבאתן- מבטיחים שהיא תהיה מאושרת

צילום: עדי קראוס

צילום: עדי קראוס

ומרוצה. נותר רק לאחל מזל טוב לכלה המאושרת ומסיבה מהנה.

ניתן להשיג ברשתות ובחנויות המובחרות לכלי בית ברחבי הארץ.

פיפ סטודיו הינו בית עיצוב הולנדי, הנחשב לאחד המובילים בעולם.

כל מוצרי PIP חייבים לעמוד במוטו שלה;

"עיצובים שמחים עבור אנשים שמחים".

צילום: עדי קראוס

צילום: עדי קראוס

לאתר: http://bit.ly/1RIBhLd


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות