מהשנה מסורת חדשה ומרגשת בחיפה: כל בני ובנות המצווה בעיר יצעדו בערב שבועות ויציינו את הגיעם למצוות

כ- 2300 בני ובנות מצווה יציינו יחד את חג השבועות, בצעדה משותפת שתפתח מסורת חדשה ומרגשת בחיפה. צעדת בני המצווה תתקיים בערב החג תחת הכותרת "מנהיגות ומתן תורה"

 

כ- 2300 בני ובנות מצווה הלומדים בכיתות ו' – ז' בכל בתי הספר בעיר יציינו את חג השבועות בתהלוכה עירונית משותפת בה ילבשו לבן ויפתחו בכך מסורת עירונית חדשה שתתקיים מדי שנה בחג השבועות.

צעדת בני המצווה תתקיים בערב החג (יום ה' ה- 09/06/2016) תחת הכותרת "מנהיגות ומתן תורה". הצעדה תחל בשעה 09:30 בצומת כרמליה ותסתיים בגן האם בטקס חגיגי בהובלת בית ספר אילנות.

 

הצעדה בחיפה היא חוליה המקשרת בין המנהיגות של משה רבנו במעמד הר סיני דרך בנימין זאב הרצל. צילום: עיריית חיפה

הצעדה בחיפה היא חוליה המקשרת בין המנהיגות של משה רבנו במעמד הר סיני דרך בנימין זאב הרצל. צילום: עיריית חיפה

 

ראשת מערכת החינוך אילנה טרוק: "חג מתן תורה מבטא את האירוע המכונן של המהות היהודית והוא משמעותי גם לימינו משום שהוא מציין את תהליך קבלת התורה שעדיין לא פסק ומתקיים גם כעת. מעמד סיני ומתן תורה, הם תהליך מתמשך עד ימינו להבנת המהות היהודית, מנהיגותם של דמויות מופת בציונות שכולם יחד מובילים לעבר מטרה משותפת אחת ההקמה והשמירה על מדינה יהודית בארץ ישראל. מנהיגות מובילת תהליך לאורך ההיסטוריה דורשת את האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון".

 

הצעדה תפתח מסורת חדשה בעיר. צילום: עיריית חיפה

הצעדה תפתח מסורת חדשה בעיר. צילום: עיריית חיפה

 

הצעדה בחיפה היא חוליה המקשרת בין המנהיגות של משה רבנו במעמד הר סיני דרך בנימין זאב הרצל במעמד הקונגרס הציוני הראשון , דוד בן-גוריון במעמד הכרזת המדינה ועד ימינו יחד איתם צועדים תלמידי חיפה בני המצווה לעבר מנהיגות העתיד.

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור המצב הבטחוני בערי ישראל - איך לדעתכם יש לפעול?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה