לשיר עם ארקדי דוכין ולנגן בגיטרת אוויר עם סינגולדה

נינט, סינגולדה, ארקדי דוכין והשף אבי לוי מחכים לכם בפסטיבל הסטודנט במכללה האקדמית גליל מערבי שילוב של תכנית אומנותית עשירה עם שפע קולינרי איכותי, במחירים שווים לכיס של כל סטודנט.
אגודת הסטודנטים במכללה מבטיחה כי ב-2.6 ישתנו כללי המשחק ויוצב רף חדש למסיבות באזור

אגודת הסטודנטים במכללה מבטיחה כי ב-2.6 ישתנו כללי המשחק ויוצב רף חדש למסיבות באזור

אם תמיד חלמתם לתפוס ראש עם נינט על הבר, להתענג על מנות שף במחיר סמלי, לשיר עם ארקדי דוכין ולנגן בגיטרת אוויר עם סינגולדה והכל בערב אחד, אז יום הסטודנט במכללה האקדמית גליל מערבי יגשים לכם את החלום.

אגודת הסטודנטים במכללת גליל מערבי  מבטיחה כי ב-2.6 ישתנו כללי המשחק ויוצב רף חדש למסיבות באזור הגליל כולו עם חגיגה לכל החושים. הפקת האירוע הקפידה על שילוב של תכנית אומנותית עשירה עם שפע קולינרי

איכותי, במחירים שווים לכיס של כל סטודנט. כבר החל מ-17:30 יפתח המתחם במכללה ויכלול 3 במות ורחבה בה יוגשו מנות גורמה של המסעדנים אבי לוי ופותנה ג'אבר, בוגרי התוכנית מאסטר שף והאח הגדול, במחיר 20 שקלים למנה. מי שירצה להרוות את צימאונו יוכל להזמין בירה ב-10 שקלים וכמובן משקאות וכיבודים נוספים לאורך כל הפסטיבל. במהלך הערב יעלו ויופיעו ארקדי דוכין ולהקתו, אבי סינגולדה וחברים במופע חדש עמוס בהפתעות מוזיקליות, הצמד הסוחף סטטיק ובן אל תבורי ולקינוח d.j נינט טייב תקפיץ אתכם עד לשעות הקטנות של הלילה.

גם לבאי היום הפתוח, שייערך במכללה באותו יום, תהיה הזדמנות לקבל ייעוץ אקדמי, לפגוש את ראשי החוגים, ליהנות מהנחה בדמי הרישום ללימודים ובמקביל לחוות את אירועי יום הסטודנט.

כרטיסים ניתן לרכוש דרך אתר המכללה בכתובת: http://www.wgalil.ac.il/category/Aguda

בעלות של 30 שקלים לסטודנט ו-40 שקלים לאורח.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה