'חצוצרה בוואדי' חוגגת פרימיירה בתל אביב וכולם מגיעים.

ישראל קטורזה שהגיע עם אשתו סורלה ובנו החתיך ההורס, רוני דלומי שהגיעה עם בעלה הטרי והכירה אותו לקטורזה, בני הזוג ליאון ופאולה רוזנברג, עידית טפרסון, אלברט אילוז שהגיע עם ביתו הצעירה וכוכבים רבים הגיעו לפרגן להצגה החגיגית של 'חצוצרה בוואד' תל אביב.
חוגגים פרימיירה. מנכלית תיאטרון חיפה – ניצה בן צבי, הסופר סמי מיכאל ובימאי ההצגה – שמוליק הספרי. קרדיט צילום: רפי דלויה.

חוגגים פרימיירה. מנכלית תיאטרון חיפה – ניצה בן צבי, הסופר סמי מיכאל ובימאי ההצגה – שמוליק הספרי. קרדיט צילום: רפי דלויה.

השבוע התקיימה ההצגה החגיגית של "חצוצרה בוואדי" של תיאטרון חיפה שהגיעה לראשונה לתל אביב. לצד השחקנים: חן אמסלם, חנאן חילו, אורי גבריאל, ג'סאן עבאס, שושה גורן, מתן זרחיה, דורון בן דוד, רבקה בכר הגיעו לצפות בהצגה שביים שמואל הספרי ומבוססת על ספרו של סמי מיכאל, אורחים מכובדים כגון: ח"כ יוסי יונה, פרופ' יולי תמיר, מנכ"לית תיאטרון חיפה ניצה בן צבי והמנהל האומנותי של התאטרון משה נאור. עוד הגיעו לפרגן מפורסמים רבים כגון: ישראל קטורזה שהגיע עם אשתו סורלה ובנו החתיך ההורס, רוני דלומי שהגיעה עם בעלה הטרי והכירה אותו לקטורזה. השחקנים ליאור רז ואיציק כהן שהגיעו לחבק את חבריהם מקאסט הסדרה "פאודה" – חנאן חילו ודורון בן דוד – שמככבים בהצגה, בני הזוג ליאון ופאולה רוזנברג, השחקנית מיטל גל סויסה שהגיעה עם הבימאי רועי פלורנטין, עידית טפרסון, אלברט אילוז שהגיע עם ביתו הצעירה, נועה רבן ועוד…

כ-30 שנה לאחר יציאת ספרו של סמי מיכאל, תיאטרון חיפה מעלה הפקה מחודשת ורלוונטית מתמיד- "חצוצרה בואדי"- עיבוד ובימוי של שמואל הספרי על פי ספרו הנודע של סמי מיכאל, בהשתתפות: חנאן חילו, חן אמסלם, ג'סאן עבאס, שושה גורן, אורי גבריאל, רבקה בכר, דורון בן דוד ומתן זרחיה. ההצגה מתארת את המרקם האנושי המתוח והשברירי בישראל– רב תרבותיות של ערבים לצד יהודים, עולים חדשים לצד אזרחים ותיקים. הודא (חנאן חילו), ערביה ישראלית משכונת ואדי ניסנס בחיפה, מעורה בחברה היהודית, אך נקרעת בין שני עולמות, עולמה התרבותי הערבי ועולמה התרבותי היהודי. הודא ואחותה מרי (חן אמסלם) מסתבכות באהבות בלתי אפשריות וכל זאת תחת עינו הפקוחה של הסבא (ג'סאן עבאס) מלא הסבלנות וההומור. לעולם מסוכסך ומסובך זה מתגלגל חצוצרן יהודי, עולה חדש מרוסיה (מתן זרחיה), הלומד עברית מהודא הערבייה. בינתיים עסוקה מרי אחותה במציאת חתן, להצלת כבודה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה