יותר חנייה במתחם המסחרי בפארק עופר שער הכרמל (מת"מ), יותר נעים ונוח לקהל הלקוחות.

"מאז שהתחלנו בגבייה מי שהחנה כאן סתם לא מגיע יותר וכך התפנו מקומות חנייה במקום וללקוחות שלנו יותר נוח ונעים לקנות. זה משפר את חוויית הקנייה." מנכ"ל פארק שער הכרמל, קובי בלה, עושה ללקוחות חיים קלים יותר בקנייה במתחם.
יותר חנייה ללקוחות. פארק שער הכרמל. קובי בלה. אלבום פרטי

יותר חנייה ללקוחות. פארק שער הכרמל. קובי בלה. אלבום פרטי

קובי בלה מתפקד כמנכ"ל פארק עופר שער הכרמל (מת"ם) הכולל שטח מסחרי ושטח משרדי בשנתיים וחצי האחרונות בהן המתחם עבר מהפך כאשר כל המרכז המסחרי חופה בחיפויי אלומיניום וכל המתחם התחדש בניראות, בתמהיל ובתפעול. למתחם המסחרי נכנסו חנויות חדשות כמו מקס סטוק ולמתחם המשרדי וההייטקי הצטרפו בשנתיים האחרונות חברות חדשות כגון פלקסטרוניק, חברות כמו קוואלקום התרחבו ועוד. השינוי התפעולי המהותי נכנס בעת האחרונה ממש כאשר בכניסה החיצונית לחנייה במתחם המסחרי התווסף שער ונקבע כי מי שיחנה עד שלוש שעות לא ישלם ומי שיעבור את השעה השלישית יחוייב בתשלום.

קובי בלה, מנכ"ל פארק שער הכרמל, עכשיו ניתן יהיה למצוא מקום חנייה?

כמובן. החלטנו על המהלך מתוך רצון לתת שירות נוח לבאי המתחם המסחרי בפארק שער הכרמל. אנשים שהגיעו לפעילות מחוץ למתחם או למשחקי הכדורגל היו משאירים את המכונית והיו הולכים ליום שלם אז על מנת למנוע את זה- קבענו שמי שנשאר מעל לשלוש שעות יתחיל לשלם. מאז שהתחלנו בגבייה מי שהחנה כאן סתם לא מגיע יותר וכך התפנו מקומות חנייה במקום וללקוחות שלנו יותר נוח ונעים לקנות זה משפר את חוויית הקנייה. בנוסף, כל החניון מרושת כיום במצלמות במעגל סגור לביטחון המבלים במתחם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה