מדור כושר חדש עם שר סנדה

שר סנדה, מנטורית ומאמנת בינלאומית, בעלת חברת ״שר פיטנס״ המתמחה בהרזיה וחיטוב הגוף הנשי, במדור שכולו יעשה לכם טוב בגוף ובנשמה. והיום על "אנשי המחר"
כמעט עשור מחיי התבזבז לו בגלל המחר שגרם לי לוותר לעצמי היום. הדחף

כמעט עשור מחיי התבזבז לו בגלל המחר שגרם לי לוותר לעצמי היום. הדחף

טור ראשון, לחיי השינוי ראשון. שהרי כל כך הרבה אנשים רוצים שינוי אבל לא מוכנים לשנות, רוצים להצליח אבל לא מוכנים לעבוד קשה, מבקשים מתוק אך לא מוכנים להתמודד עם המר.
אלו הם אנשי ה״מחר״. מכירים את זה לא? הרגע הזה שאתם מרשים לעצמכם לאכול כאוות נפשכם מכל הבא ליד בתירוץ עלוב שכולל מילה אחת קטנה בעלת משמעות גדולה בהרבה ממה שאתם יכולים לדמיין.
הרשו לי לספר לכם שאם גם אתם מצאתם את עצמכם באותה הסיטואציה הלא פשוטה הנ״ל, המילה הזאת בסך הכל נועדה כדי לגרום לכם להרגיש פחות רע עם עצמכם.
כמעט עשור מחיי התבזבז לו בגלל המחר שגרם לי לוותר לעצמי היום. הדחף הבלתי נשלט הזה שהיה מגיע בכל פעם שהייתי עומדת מול עוגת גבינת פירורים שצועקת ״תאכלי אותי״, תוך כדי שאני חמושה בכפית ענקית מוכנה לפעולת התקפה, היה מכניע אותי ללא רחמים וכך הייתי מוצאת את עצמי בפחות מדקות ספורות עומדת נפעמת מול תבנית ריקה שקיבלה את מבוקשה, ואני? רק התרחקתי ממבוקשי. השינוי שלו ייחלתי נראה רחוק יותר מיום ליום בגלל מחר ומחר.
אותו התירוץ העלוב הזה גרם לי לבזבז זמן יקר כל כך בהבטחה שמעולם לא הצלחתי לממש, ורק שימשה עבורי הסבר להתנהגותי הלא מוסברת. אפשר לומר שבנפשי אני שמנה אמיתית ונצחית. כזאת שכשהיא רואה עוגיות היא רוצה את כל החבילה. כזאת שמעולם לא הבינה את המשפט ״זה מתוק מדי״ וכזאת שגם אחרי ארוחה דשנה ועתירת קלוריות איננה שבעה.
כן. תאמינו לי שאני מבינה כמה פשוט לברוח למקומות קלים ומוכרים, אבל למדתי להבין שזה גם פשוט להתקדם למקומות חדשים שמובילים לרגעים מאושרים. אומנם בעולם מקביל אני בחורה עם גנטיקה רזה שאוכלת כל מה שהיא

הדבר הראשון שעליכם לעשות בדרך לשינוי אמיתי הוא להפסיק למצוא תירוצים

הדבר הראשון שעליכם לעשות בדרך לשינוי אמיתי הוא להפסיק למצוא תירוצים

רוצה או מתי שהיא רוצה, ושאינה משמינה לעולם- בדיוק כמו אלו שמבקשות ממני עזרה כי הן לא מצליחות להשמין (אני יודעת שזה כאב לכם עכשיו אבל אכן יש כאלו בעולם). אבל עד שאגיע לאותו העולם המקביל, יש דבר אחד שלמדתי שיש בכוחי לשנות – את כל ההרגלים הרעים שמרחיקים אותי מהמטרה!
הדבר הראשון שעליכם לעשות בדרך לשינוי אמיתי הוא להפסיק למצוא תירוצים ולהתחיל למצוא את הדרך! האתמול עבר. המחר אינו ידוע. כל שיש לנו הוא את הרגע, את ההווה.
את היום! הפסיקו להשתמש במילה ״ממחר״!
אם מצאתם את עצמכם שוב בסיטואציה כזו שבה אתם אוכלים ככל האפשר, זיכרו! רק כשאתם נופלים אל הבור- אפשר ללמוד איפה הוא ממוקם וכך לדלג מעליו בפעם הבאה!
במקום לשפוט את עצמכם או ולשים את עצמכם במקום הנמוך שדורש פיצוי רגשי- זכרו כי זו ההזדמנות שיכולה לשנות את חייכם! זה הרגע שבו אתם לא נותנים לגיטימציה לדבר אלא עוצרים אותו! עצמו עיניים, חישבו על המטרה וכוונו את החץ!
עצרו. חייכו. ובלי כעס. פשוט חיזרו למסלול ולשגרה- וכך תהפכו את המחר להיום! ורק כך תוכלו להגשים את החלום!

שבת שלום לכולם ומלאת הצלחה!
שר סנדה, מנטורית ומאמנת בינלאומית, בעלת חברת ״שר פיטנס״ המתמחה בהרזיה וחיטוב הגוף הנשי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות