אוניברסיטה לכולם

המחזור השני בפרויקט "אוניברסיטה בעם" בעידודה של המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר הסתיים. בינמו: "אנחנו פועלים על מנת להעניק לכל תושב ולכל תושבת פלטפורמה שממנה יוכלו להמריא מעלה".

 

בינמו וזהבה אשטה. "החינוך וההשכלה הם בסיס חיוני למימוש עצמי". צילום: עיריית נשר

בינמו וזהבה אשטה. "החינוך וההשכלה הם בסיס חיוני למימוש עצמי". צילום: עיריית נשר

המחזור השני של פרויקט "אוניברסיטה בעם", בהובלתה וביוזמתה של המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר הסתיים. 45 סטודנטים וסטודנטיות, מבוגרים, תושבי העיר נשר, למדו במסגרת הפרויקט את הקורס: "מבוא למשפטים" באוניברסיטת חיפה. טקס הסיום נערך במעמד ראש העיר נשר, אבי בינמו, דיקן הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה, פרופ' גד ברזילי, גלי דרטל– מנהלת התכנית בחיפה, אלקסיס בסקלוביץ – רכזת משפטים  באוניברסיטה, מ"מ מנכ"ל עיריית נשר ומנהלת המחלקה לשירותים חברתיים –מיכל ליבנה, וחברי צוות המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה: אופיר אבוחצירא וזהבה אשטה.

מטרת התכנית היא: צמצום פערים חברתיים והנגשת ההשכלה הגבוהה למטופלי המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה, תושבי העיר.הסטודנטים, הודו לראש העיר ולעיריית נשר על תמיכתם לאורך כל הדרך ופתיחת אפיקים חדשים לקהילה.

בדברי ברכתו לסטודנטיות ולסטודנטים הנרגשים אמר ראש העיר, אבי בינמו: "החינוך וההשכלה הם בסיס חיוני למימוש עצמי, והפרויקט המבורך הזה, שמאפשר לרכוש השכלה איכותית באוניברסיטת חיפה, מהווה ביטוי נוסף להפיכתה של נשר לעיר אקדמיה חיה ותוססת. עיריית נשר הציבה בראש סדר העדיפויות את הדאגה לתושבי העיר. אנחנו משקיעים בתשתיות, מפתחים את העיר, בונים, משפצים ומשפרים. אבל לפני כל אלה, אנחנו פועלים על מנת להעניק לכל תושב ולכל תושבת פלטפורמה שממנה יוכלו להמריא מעלה. אתם ההון האנושי שלנו, אתם המשאב היקר מכל, ואנחנו שואפים להעניק לכם מגוון אפשרויות שייתכן ולא התאפשרו בעבר.ביחד עם המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר הענקנו לכם מפתח לעתיד. זוהי הזדמנות יקרה מפז שנקרתה בדרככם. תפסו אותה בשתי הידיים ובכל הכוח, ושאפו להצטיין".

בדברי ברכתו ציין בינמו כי חזון "נשר עיר אקדמיה" המלווה את העשייה של עיריית נשר על כלל היבטיה השונים, כבר הפך למציאות המעודדת קיום של מערכת יחסי גומלין עם המוסדות האקדמיים הסמוכים לעיר, ובראשם אוניברסיטת חיפה והטכניון.

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר