הפרויקט של רביבו על אמת

"הפרויקט של רביבו" בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות.נט", מספרים על האלבום הראשון עם השירים המקוריים שהם יוצאים אתו בימים אלו. וגם: מספרים על הרגעים המרגשים בסיבוב ההופעות שלהם, על החלומות, התכניות והחיבור הגדול ביניהם. ובקרוב הם מגיעים להופיע בקרית מוצקין

 

הם קיימים קצת מעל לשלוש שנים והם כבר הוציאו לפני חודש את אלבומם החמישי. "הפרויקט של רביבו", הדבר החם ביותר בשנים האחרונות בסצנת המוזיקה המקומית בכלל, והים תיכונית בפרט, יוצאים הפעם בניגוד לאלבומים הקודמים, עם חומר מקורי שהם ואחרים כתבו להם. הם שמו בצד את הקאברים שהפכו אותם ללהיט היסטרי והם נכנסים לשדה בתול מבחינתם. האחים רביב וניר בן מנחם ואלירן צור, לא רק שלא חוששים מטבילת האש, אלא אף מתרגשים ממנה ובטוחים שזה הזמן לצאת מהקאברים ולבוא עם יצירות מקוריות שמדברות עליהם, על החיים שלהם ועל המשפחות שלהם: "לפני כחודש הוצאנו את האלבום החמישי 'שיידע כל העולם', אלבום מקורי ראשון. אלבום שכולל 18 רצועות, מתוכן 6 שוחררו כסינגלים: 'אלה', 'אין בי תפחד', 'אלופה', 'איפה הימים', 'עוד יום עובר', 'מה יהיה'. באלבום אנחנו ממשיכים את הקו הנוסטלגי האהוב עלינו מבחינת הסאונדים, הטקסטים והעיבודים ובו שיתפנו פעולה עם יוצרים ותיקים לצד יוצרים צעירים, וביניהם: סגיב כהן, מורן כרמל, עינת הולנדר, ציון שרעבי, דורית מוגרבי, אופיר כהן, ליאור מיארה ואלירן אביטל, משה אזולאי", מציין רביב בן מנחם. "האלבום הינו אלבום אישי ומיוחד שבו לראשונה אנו חברי הפרויקט כותבים, מלחינים ומבצעים חומרים מקוריים, כשבכל שיר יש אמירה אישית המתייחסת לכל אחד ואחד מאיתנו ולחוויות שעברנו לאורך השנים".

ניר- "הרעיון לעשות אלבום מקורי לא נולד כשסיימנו את העבודה על האלבום הרביעי, זה היה חלום מבחינתנו, ממש מהימים הראשונים שהפרויקט של רביבו יצא לדרך ידענו שאנחנו חייבים ורוצים לעשות אלבום מקורי".
רביב- "מעבר לאהבה האישית שלנו למוסיקה הנוסטלגית, ואהבת הקהל, כמובן שאנחנו כיוצרים היינו חייבים את זה לנפש הפנימית שלנו".
אלירן- "כל אחד מאיתנו הביא את עצמו לאלבום הזה, את החוויות האישיות ואת החוויות שעברנו גם ביחד".

 

רביב, כתבת שירים לאחרים איך זה לכתוב שירים להרכב אתה משתתף בו? חושבים יותר על חומרים,  החומר אישי וקרוב יותר לחיים שלכם?
רביב – "בשלוש שנים האחרונות מאז נולד הפרויקט של רביבו – ניר, אלירן ואני קרובים ומחוברים אחד לשני. מעבר לעבודה. גם בחיים האישיים אנחנו והנשים והילדים כבר הפכו למשפחה אחת. אנחנו מבלים ביחד, נוסעים לחופשות ביחד, זה קשר יומיומי וכמעט של 24 שעות ביממה, אז זה הרבה יותר טבעי וקל ליצור כשהחיבור הוא חזק. הטקסטים באלבום, גם אלו שנכתבו על ידי יוצרים אחרים, הם אישיים ומאפיינים אותנו ובטח הטקסטים שאנחנו כתבנו. למשל 'עיניים עצובות', שכתב לנו אופיר כהן מספר בעצם את הסיפור על אבא שלנו צדוק ז"ל, שיצא בערב יום שישי למלחמה- מלחמת שלום הגליל ולא חזר. יש שיר שנקרא 'גוזל שלי' שמוקדש לילדות שלנו, שהתחיל דווקא מרעיון שלך אלירן לכתוב שיר לילדות שלי ושל ניר".

 

אין בנו ת'פחד

 

"הרעיון לעשות אלבום מקורי היה חלום מבחינתנו, ממש מהימים הראשונים שהפרויקט של רביבו יצא". צילום: יח"צ

"הרעיון לעשות אלבום מקורי היה חלום מבחינתנו, ממש מהימים הראשונים שהפרויקט של רביבו יצא". צילום: ארן חן

איך אתם מסבירים שרשמתם הצלחה כל כך גדולה עם שירים של פעם והאומנים של פעם כמו: חיים משה, אביהו מדינה ואחרים כבר לא מצליחים להביא קהל כמו פעם?
"ההצלחה הגדולה עם השירים הנוסטלגיים הגיעה מתוך הגעגוע והאהבה למוסיקה הזו. כמו שאנחנו גדלנו והערצנו את האומנים האלו, כנראה היה לקהל גם את אותו הגעגוע. הזמרים הוותיקים שהפרויקט ביצע את השירים שלהם הם אומנים שזכו להצלחה רבה כשהם החלו את הקריירה המוסיקלית שלהם, ושומרים על קריירה של למעלה מ-30 שנה, זה לא מובן מאליו ואנחנו מאחלים לעצמנו ולכל אומן קריירה ארוכת שנים שכזו. עם הצלחת הפרויקט גם הזמרים הוותיקים והיוצרים זכו לכבוד הראוי להם".

 

עם מי הופעתם הכי הרבה במהלך השנים האלו?

 

"במהלך השנים אירחנו ואנו ממשיכים לארח בכל מופע גדול את האומנים הוותיקים: חיים משה, יואב יצחק, אבנר גדסי, אלי לוזון, שימי רון, ציון גולן, אהובה עוזרי, ישי לוי, משה גיאת, גם בסיבוב ההופעות הנוכחי של חורף 2015 אנו מארחים את דקלון. הפרגון בינינו לאומנים הוותיקים והיוצרים הוא הדדי".

 

יש פחד שהקהל לא יקבל אתכם עם שירים מקוריים כמו שקיבלו אתכם עם הקאברים?

 

"יש לנו שיר באלבום שנקרא 'אין בי ת'פחד', שבו אנו מעבירים מסר שהכי חשוב ללכת עם האמונה והאהבה למוסיקה. אנו משתדלים לרצות את עצמנו ואת הקהל הנאמן שלנו שהולך איתנו דרך ארוכה. לפי התגובות החמות והפרגונים על האלבום החדש אנחנו מבינים שהקהל אוהב את מה שהוא שומע".
יש סכנה שתפוצצו ראיון כמו פאר אם מישהו לא יכיר שיר מקורי שלכם?

 

"אנחנו כמו כל אומן בעולם רוצים שהקהל ייחשף ויכיר כמה שיותר שירים שלנו. מקרה פאר טסי לא רלוונטי לראיון הזה, וללא קשר כל מקרה לגופו אנו לא שופטים את פאר או כל אומן אחר על מעשיו".

 

מה החוויה הכי מרגשת שהיתה לכם בשנים האחרונות עם הולדתו של ההרכב?
"בשלוש שנים עברנו חוויות מדהימות ומרגשות. כל יום היה חוויה חדשה".
אלירן- "מבחינתי הרגע הכי מרגש היה בהופעה בבריכת הסולטן בקיץ 2013, שבה גם הצעתי לזיוה אשתי נישואין מול 6000 איש, וכמובן לפני כשבועיים כשנולד הבן הבכור שלי אליהב".
ניר- "מבחינתי הרגע הכי מרגש היה בסיבוב ההופעות הראשון שלנו בארצות הברית, שכלל את מיאמי, לוס אנג'לס וניו יורק. לקבל את האהבה הגדולה הזו מהקהילה היהודית בחו"ל היה מרגש מאוד מבחינתנו ולא מובן מאליו".
רביב- "כל אלבום שיוצא מבחנתי זו התרגשות. כל פעם מחדש ההרגשה היא שנולד לנו ילד מוסיקלי חדש".

 

איך אתם מסבירים את העובדה שלכם הצליח מה שאחרים ניסו לעשות עם מופע קאברים?
"ההצלחה והייחודיות של הרביבואים מורכבת ממספר גורמים, בראש ובראשונה 'יד אלוהים' וגורל. אנחנו מאמינים שמישהו מלמעלה כיוון את הדברים גם בתזמון הנכון וגם בחיבור הנכון. ההרמוניה הקולית בינינו, שמחת החיים, החיבור בינינו והאישיות של כל אחד מאיתנו, היא שיצרה את השלם".

 

 

אלירן- "מבחינתי הרגע הכי מרגש היה בהופעה בבריכת הסולטן, בה הצעתי לזיוה אשתי נישואין". מילום: יח"צ

אלירן- "מבחינתי הרגע הכי מרגש היה בהופעה בבריכת הסולטן, בה הצעתי לזיוה אשתי נישואין". מילום: יח"צ

עם יד על הלב, הייתם עושים קאברים לשירים של זמרים מזרחיים של היום בעוד 20 שנהם? הטקסטים והמוזיקה של היום הם באותם סטנדרטים של המוזיקה של ארגוב, מדינה וחיים משה ובני דורם?
אלירן- "הפרויקט של רביבו נוצר מתוך געגוע למוסיקה הנוסטלגית. קשה לנחש או לצפות מה יהיה בעוד 20 שנה. בזמן כזה יכולים להיות הרבה סגנונות מוסיקליים ודברים משתנים עם השנים, ואין לדעת למה נתגעגע בעוד 20 שנה".
רביב- "גם היום יש מוסיקה טובה, לחנים וטקסטים משובחים, אף על פי שהשפה השתנתה קצת ולבשה גוון אחר היום ממה שהיה כאן לפני 20-30 שנה. מי יודע איך נדבר כאן בעוד 20 שנה, איזו שפה תשתלט עלינו, איזה סלנג יהיה ? גם בתקופתם של הזמרים שאני גדלתי עליהם, היו שירים שנחשבים כגימיקים במודע. קחי למשל את שיר 'המענטזת' ועוד כמה שירים שנכתבו על ידי אחד היוצרים הנערצים על שלושתנו-עוזי חיטמן ז"ל. אין בזה כל פסול ואף להיפך-זה נותן קצת צבע וחיוך אחר לחיים של כולנו. אני מאמין בהחלט שאם הייתי חושב ליצור אלבום קאברים בעוד 20 שנה, הייתי מוצא חומרים טובים מאוד של השנים האלו ויותר מכך, הייתי מעלה שוב את החומרים שהפרויקט חידש בשנים האחרונות, זה תמיד יכול לעבוד!", מסכם רביב בחיוך גדול.

 

מתעורר ליום חדש עם ג'אז

 

 

יש לכם חלום לעשות אלבום קאברים של מוזיקה שכולה לאו דווקא ים תיכונית? אם כן של מי ובאיזה סגנון?

 

אלירן- "אריק איינשטיין, מתוך אהבה לשירים שלו שירים שלעולם לא ייעלמו וכל אחד מתחבר לשיריו".
רביב – "זה לא עניין של חלום אלא עניין של להחליט שאנו עושים משהו שונה ששלושתנו אוהבים ומאוד שלמים איתו. אני פותח את העבודה באולפן כל יום עם מוסיקת ג'ז מודרנית בשביל הבלאנס האישי שלי ואז מתחיל לעבוד. כשאני באוטו, אני שם מידי פעם מוסיקה ערבית, יוונית וטורקית, גם מהישן וגם מהחדש. בלילה כשבא לי, אני שם אוזניות ושט לי בכיף למחוזות המוסיקה ההודית החדשה, אבל בעיקר הישנה. באלבום המקורי שלנו אפשר לשמוע בעיבודים המוסיקליים שלי, קצת מכל ז'אנר מוסיקלי חוצה ימים ויבשות ולשם אנחנו ממשיכים לכיוון. זה כיף, זה מרענן את האוזן גם שלנו וגם של הקהל. אני יכול לתת לך רמז שבאלבום הקאברים הבא, שאנו כבר התחלנו לעבוד עליו במקביל למקורי שלנו, יהיו מחרוזות שיקבלו גוון מוסיקלי קצת אחר, לשירים של אמן מפורסם".

ניר- "ישנם אמנים שאנו נושאים את ביכוריהם בנבכי הרפרטואר שלנו עוד מילדות- קחי לדוגמה את יהורם גאון, אחד מגאוני הדור שלנו במוזיקה הישראלית-הייתי מחדש ועושה בשמחה אלבום שלם שלו (ואף לשתפו איתנו) ויותר מזה-לכתוב לו שיר ולהפיקו מוסיקלית! אוקיי… זרקתי רעיון? יש לי כבר משהו בראש..רביב ואלירן, דחוף פגישת עבודה".

 

 

 

"אנחנו מאמינים שמישהו מלמעלה כיוון את הדברים גם בתזמון הנכון וגם בחיבור הנכון". צילום: יח"צ

"אנחנו מאמינים שמישהו מלמעלה כיוון את הדברים גם בתזמון הנכון וגם בחיבור הנכון". צילום: ארן חן

 

יש שאיפה להגיע לקיסריה או היכל נוקיה?

 

רביב- "הפרויקט של רביבו לעולם לא חשב על קיסריה או נוקיה. אנחנו לא רודפים בלחץ אחרי כל המקומות האלו. אם נחשוב להגיע למקום זה או אחר, נעשה זאת באהבה ולא בגלל שזמר זה או אחר היו שם. רק בסדרת מופעי החורף שלנו בהיכלי התרבות ברחבי הארץ אנו מופיעים בסך הכל מול עשרת אלפים איש בפחות משלושה חודשים, שזה מכובד בכל קנה מידה ישראלי. לפחות אנו מגיעים גם לדרום וגם לצפון, לאותם אנשים שקשה להם להגיע למקומות שציינת. במקום קיסריה, הגשמנו את אחד מהחלומות שלנו, להגיע לבריכת הסולטן ולתת את אחת ההופעות המושקעות ביותר שהיו כאן מול 6000 איש ולהנציח את הכל בדי.וי.די שנמצא בחנויות. אנחנו אנשים שאוהבים להופיע מול 500-800 איש ולהרגיש קרובים יותר לקהל, מעורבים יותר באינטראקציה שלנו מול האנשים שבאו להאזין להופעה שלנו. הגשמנו כל כך הרבה יעדים וחלומות בשלוש שנים שעברנו ומקווים להמשיך לעבוד קשה וליהנות בעוד ועוד מקומות שעוד לא הגענו אליהם".
ניר- "חוץ מזה, את יודעת איזה פקקים יש לקיסריה או נוקיה??! אבל עכשיו באמת, הגשמנו כל כך הרבה דברים במרוצת שלוש השנים בהן הפרויקט קיים והופענו במקומות נורא יפים, מיסטיים ומיוחדים. אנחנו לא רודפים אחרי מקומות וזמנים. מה שיקבל את פנינו בעתיד-תמיד נקבל בחיוך ובאהבה, לטוב ולרע".

 

 

האחים רביב וניר, אתם תרצו יום אחד להוציא אלבום משותף מחוץ להרכב?
אלירן- "כרגע זה לא רלוונטי, כל כולנו בתוך ולמען הפרויקט והמשכיותו והלוואי שלא יגמר לעולם".
רביב- "כל אחד מאיתנו היה עם אלבום מקורי כמעט בחוץ עד שהגיע הפרויקט. כל העניין הזה, זז הצידה לחלוטין לטובת הפרויקט. אנחנו לא חושבים על אלבום אישי ונפרד ויתרה מזו, חלק מהשירים שהיו אצל כל אחד מאיתנו, הבאנו לאלבום המקורי של הפרויקט. אנחנו נהנים ממה שאנו עושים ועושים הכל כדי להמשיך ליהנות מהעשייה שלנו".
ניר- "אומרים 'טובים השניים מן האחד', או 'לא טוב היות האדם לבדו'. במקרה שלנו הטריו מנצח ובגדול מכל הבחינות".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד במגזין

 • אירה טל מפתיע את לי זוהר. צילום עצמי

  "בשנה הקרובה יהיו סדרות בכיכובי" (וידאו)

  לי זוהר היא זמרת ודוגמנית למידות גדולות שבקרוב תראו גם על מסך הטלוויזיה שלכם. צפו בראיון עם זוהר, שבו גם הכנו לה הפתעה קטנה ומרגשת מאוד וגילינו שהיא שומרת פינה חמה בלב לראש העיר של טירת כרמל, אריה טל
 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen
 • שמעת מה שמעתי? פסטיבל הבלוז

  עשרים ושלוש שנים אחרי שפרח ודעך בחיפה, חוזר פסטיבל הבלוז בפעם השלישית – לתל אביב. בין המופיעים: תמר אייזנמן, ירון בן עמי ודני דורצ'ין
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי? להיטי קיץ 2016 שבאים עליכם לטובה

  איזי, אליעד מלכי, ליאור נרקיס, סטטיק ובן אל תבורי, פאר טסי ועדן בן זקן ועוד…כל הלהיטים שיעשו לכם נעים בקיץ 2016
 • שמעת מה שמעתי?

  ברוח תקופת הביכורים מסע בין סינגלים של כמה יוצרים מאלבומי הבכורה שלהם – ממיכל שפירא, ענבל ביבי ופלא אוזן ועוד…אז תכירו!
 • שמעת מה שמעתי?

  מדור המוזיקה מביא לכם את כל ההופעות השוות באזור חיפה, קריות והסביבה ששווה לכם לקום מהכיסא, לצאת מהבית, להתניע את הרכב ולצאת אליהם. צלילי המוזיקה של השבוע ממרסדס בנד ועד התזמורת האנדלוסית ואפילו קונצרט סוף השנה באוניברסיטת חיפה
 • מדור המוזיקה: שמעת מה שמעתי?

  מדור המוזיקה לוקח אתכם הפעם לביקור בכמה וכמה כיווני מוזיקה עם ביקורת על כמה הרכבים, דיסקים חדשים וסינגלים. והפעם על הגריל: סאבלימינל, "האחיות לוז", "לולה", נדב גדג' ועוד. אז איך הם?
 • מדור המוזיקה החדש: שמעת מה שמעתי?

  המלצות, הופעות ואירועים בכל אזור חיפה, הקריות והסביבה בשבוע הקרוב. מדור המוזיקה החדש שיגרום לכם לקום ולצאת מהבית והפעם: בית הבובות, הדג נחש, קרולינה, אהובה עוזרי ואפילו ירדנה ארזי והגבעטרון ויש עוד…
 • הכיסא הריק מתמלא.

  מי צריך להשקיע בעצמו ומי במשפחה, מי יכול לנסוע לחופשה בלב שקט ומי צריך להישאר קרוב לבית, מי צריך לשמור על הבריאות ומי בתקופה הכי יפה…. הכל ועוד בטור השבועי של ליאור מרדכי.
 • הורוסקופ: נכנסים לטלה

  המלצות לשידוכים. תאריכים טובים יותר וכאלה שטובים יותר, מה מותר לגברים ומה מומלץ לנשים. איך להתנהג איפה ומתי. ליאור מרדכי בטור ותחזית שבועית כולל המלצות מסוגים שונים.
 • הורוסקופ: מתחילים בדגים

  "תפרגנו, תודו, תיזכרו שלכולנו יש עבר כאוב שמשפיע על ההווה ומשליך המון רעל שלא יצא בעבר ולרוב יוצא בעתיד. בן הזוג הוא רק מראה שסופגת ומתגוננת מפני הרעל." טיפ נוסף מאת ליאור מרדכי לחיים נכונים.
 • השבט והמקל...

  מי צריך לקחת צעד קדימה, למי אסור להסתכן, מי אימפולסיבי השבוע ולמי חשוב להשלים עם אחרים… ליאור מרדכי בתחזית מיוחדת לחודש שבט…
 • תחזית שבועית ומנהג סדר ט"ו בשבט

  איזו ברכה אנחנו מברכים על כל פרי ופרי ומה חשיבותה. מי צריך להשקיע הבעבודה או בחיים או בזוגיות ואיזה יום בחודש טוב לך או איזה יום כדאי לשבת ולא לעשות בו כלום. ליאור מרדכי בטור שבועי מתוק מפירות העונה.
 • הורוסקופ: נכנסים לסימן דלי

  נכנסים השבוע למזל דלי: ליאור מרדכי בתחזית שבועית לכל מזל, מה הימים הטובים שלו ומה הימים הפחות טובים לפעולה, מה צריך לעשות ומתי. וכן, תפילה חשובה להוא או היא המחפשים בכל נפשם זיווג. או בקיצור, בקשה למציאת חתן או כלה שיעשו טוב על הלב. אז אמן ושיהיה בהצלחה…
 • הורוסקופ: אהבה ללא תנאי

  מי צריך לדאוג לבריאות שלו, מי חייב לאכול בדיוק במידה, למי מחכה אהבה, מי יצליח בעסקים אם יפעל נכון, מי צריך לפעול עכשיו ומי לא לעשות צעדים פזיזים..? ליאור מרדכי בתחזית שבועית.
 • הורוסקופ: מתחילים שנה בכוכבים

  מצבו הכלכלי של מי יציב ושל מי טעון שיפור. מי צריך להתנצל ומי לשמור על הכסף. למי יהיה שבוע מצוין ומי צריך להיזהר. ליאור מרדכי בתחזית שבועית והמלצה מעניינת.
 • הורוסקופ: סוגרים שנה

  מהם הימים הטובים שלכם בחודש? מה הכי כדאי לרווקים לעשות השבוע? למה הנשואים צריכים להתכונן? ליאור מרדכי בתחזית לסוף השנה וטיפים מהלב.
 • הורוסקופה: מתחילים בסימן גדי

  ליאור מרדכי בטור כפול ומיוחד על חלומות. מריבות בחלום, חלום שווא, חלום נבואי, חלומות על גלגולים קודמים ועוד. בנוסף, ליאור מספר לנו בתחזית השבועית על הקשר בין המזל לחלום שלו בשבוע הקרוב.
 • הורוסקופ: שבתאי ונקודת המבט על החיים

  מה טוב לעקרב? מה רע לדגים? מה צריך לעשות האריה? ומה צריך להשקיע הדלי? ליאורנ מרדכי בתחזית שבועית של אחרי חנוכה ותחילת הגשם…