והמצטיינים הם…

פרס ראש העיר לנוער מצטיין בקריית ביאליק הוענק ליותר מ-300 תלמידים. ראש העיר בקרב התלמידים את המצוינות בחינוך לצד טיפוח הערכים והמעורבות החברתית

 

המצטיינים לא רק בלימודיהם אלא גם אלו שתרמו תרומה חשובה למען הקהילה. צילום: עיריית ק. ביאליק

המצטיינים לא רק בלימודיהם אלא גם אלו שתרמו תרומה חשובה למען הקהילה. צילום: עיריית ק. ביאליק

מעל 300 תלמידי בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והתיכון בעיר קריית ביאליק, מקבלים את פרס ראש העיר לנוער מצטיין 2016. הטקס מתקיים במעמד ראש העיר, אלי דוקורסקי.
כמדי שנה, לקראת סיום שנת הלימודים, נערך הטקס המסורתי בו מעניק ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, את פרס ראש העיר לנוער מצטיין.

דוקורסקי מעודד בקרב התלמידים את המצוינות בחינוך לצד טיפוח הערכים והמעורבות החברתית. זו השנה השמינית בה מוענקות תעודות על הצטיינות יתרה בלימודים, התנדבות חברתית ושיפור משמעותי בהישגים. בטקס המרשים נכחו מנהלי בתי הספר, סגל המורים ומשפחות התלמידים.
ראש העיר, אלי דוקורסקי, בירך את המשתתפים ואמר: "תלמידי יקרים, הגעתם למעמד זה בזכות עבודה קשה לאורך כל השנה. המורים והמנהלים שלכם קיבלו החלטה לבחור את התלמידות והתלמידים המצטיינים מבין רבים אחרים , המצטיינים לא רק בלימודיהם אלא גם אלו שתרמו תרומה חשובה למען הקהילה, למען בית הספר. אנו מעניקים היום את תעודות ההצטיינות גם לאלו שלקחו החלטה על למידתם ושינו באופן משמעותי את הישגיהם והגיעו לתוצאות מרשימות. אני גאה בכל אחד ואחת מכם".

דוקורסקי הודה למנהלים ומנהלות בתי הספר המופקדים על חינוך ילדי העיר: "אתם עושים עבודה מדהימה יחד עם הצוותים החינוכיים הנפלאים שמסורים לעבודתם. זאת השנה הרביעית שבמדינת ישראל מתקיימת תחרות "המורה של המדינה" וקריית ביאליק, למרות היותה עיר קטנה במדינת ישראל מדי שנה בשנה מציבה מועמדת לתואר מבין 50 המורים המגיעים לשלב הגמר. שתי מורות אף זכו בתואר הנכסף". כמו כן, הודה דוקורסקי לעובדי אגף החינוך בראשות עמי ראובן.

על פי נתוני  הלמ"ס קריית ביאליק נמצאת במקום הראשון בארץ בין העיריות בהשקעה פר תלמיד.  דוקורסקי הבטיח להמשיך ולהשקיע בחינוך : " אנחנו יותר מכל עיר אחרת בארץ משקיעים בחינוך ונמשיך בדרך זו כדי שהילדים שלנו ימשיכו לקבל את החינוך הטוב ביותר, ימשיכו להצליח". לקראת סיומה של שנת הלימודים וחופשת הקיץ המתקרבת איחל דוקורסקי חופשה נעימה ובטוחה: " קיץ של דברים טובים בקריית ביאליק".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק