יש פירות ל"חושבים חיובי"

"חושבים חיובי" מסכמים שנת פעילות עם עלייה של 13 אחוז בציוני התלמידים המשתתפים בתכנית. ראש העיר יונה יהב: "המהנדסים בחברות ההיי טק אשר התנדבו לסייע ולקדם את הילדים ולחנוך אותם הם סיירת המטכ"ל של עם ישראל"

 

במסגרת התכנית מעבירים המהנדסים שיעורים פרטיים במתמטיקה. צילום: עיריית חיפה

במסגרת התכנית מעבירים המהנדסים שיעורים פרטיים במתמטיקה. צילום: עיריית חיפה

תכנית חושבים חיובי מסכמת את השנה העשירית לפועלה באינטל חיפה.  התוכנית היא פרי שיתוף פעולה בין המחלקה למצוינות בעיריית חיפה, אינטל, פיליפס, IBM ותר.

בתכנית משתתפים תלמידי כיתות ח' – ט' מארבעה בתי ספר תיכוניים בעיר: עירוני ג', אליאנס, עירוני ה' ותיכון קריית חיים.  בטקס השתתפו ראש העיר יונה יהב, מנכ"לי ומנהלי החברות השותפות, מנהלי בתי ספר, מורים מתנדבים והתלמידים שסיכמו שנה של נתינה מרגשת, בה לקחו חלק 80 מתנדבים עם 100 תלמידים.

במסגרת התכנית מעבירים המהנדסים שיעורים פרטיים במתמטיקה מידי שבוע במשרדים של כל אחת מחברות ההייטק. התוצאה ברורה, שיפור משמעותי במוטיבציית התלמידים ללימודי מתמטיקה ומדעים ומוגברים שבאה לידי ביטוי בשיפור ממוצע של 13 אחוז בהישגיהם של התלמידים המשתתפים בתכנית מאז תחילת השנה.

בלה אברהמס, סמנכלית קשרי חוץ באינטל ישראל: "אנחנו שמחים לקחת חלק בתרומה מתמשכת לחברה בעיר חיפה וגאים על תרומתנו להישגה של העיר- ברשימת הערים המובילות במפה הישראלית של בוגרי 5 יח"ל מתמטיקה"

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה