סדרת FRUIT WATER

היחידה מסוגה בישראל עם חצי מכמות הסוכר וחצי מכמות הקלוריות מציגה טעם חדש ומרענן לקיץ: FRUIT WATER בטעם משמש

 

צילום סטודיו יפאורה

צילום סטודיו יפאורה

סדרת  fruit waterשל יפאורה המשלבת מים ופרי עם חצי מכמות הסוכר וחצי מכמות הקלוריות, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים היא השילוב המושלם בין הנאה ל WELLNES  . . היום תוך זמן קצר המותג והקטגוריה מציגים השג נאה של 3% משוק המשקאות הקלים (ללא מים וללא משקאות מוגזים). (נילסן , כמותי, 4/2016)

לדברי טל מלכה-סלהוב, מנהלת שיווק יפאורה: "המגמה הבריאותית בצריכת מזון ומשקאות, שעל פיה צרכנים מנסים לקחת אחריות על הבריאות שלהם, הובילה לכך שאנשים מחפשים מוצרים טבעיים יותר עם פחות סוכר ויותר מים. מקור ההצלחה של הסדרה מגיע מצורך של קהל רחב המעוניין ליהנות מחוויית השתייה אך רוצה  לצרוך פחות סוכר  . Fruit water עונה על הצורך הזה בדיוק, וגם על צורך לא פחות חשוב- לשתות את כמות הנוזלים הנדרשת  ליום . לאור כך החלטנו על הרחבת הסדרה בטעם מרווה ומרענן נוסף, שביעי בסדרה, וייחודי בישראל- משמש. הפרי הקיצי, מפנק ואהוב בעל שילוב מרענן במיוחד של מתוק וחמוץ."

סדרת fruit water מציעה מגוון טעמים נוספים ביניהם – אפרסק, אננס, אבטיח , תפוח, ענבים ותות כולם עם חצי מכמות הסוכר והקלוריות של משקאות פרי קלים אחרים, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות בבקבוקי 1.5 ליטר וחצי ליטר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות