"אני נשאר חיפאי, לא עובר לעיר אחרת." אושר טקאץ' החל לדברר את חברת הכנסת נאווה בוקר אבל לא עוזב את העיר.

החוק להגדלת קצבת הנכים, החוק שמירה על כבודו של הדגל, החוק לביטול תשלום ביטוח לאומי לסטודנטים קרביים ועוד חוקים רבים עומדים בפני עו"ד אושר טקאץ' שהחל לדברר את חברת הכנסת נאווה בוקר.
עובר לכנסת ונשאר בחיפה. טקאץ'. אלבום פרטי

עובר לכנסת ונשאר בחיפה. טקאץ'. אלבום פרטי

עורך הדין החיפאי המוכר, אושר טקאץ', רווק בן 31, שכיהן במשך 3 שנים כיועץ משפטי למועצה האזורית מגידו החליט לעשות שינוי כיוון ועבר לעבודה פרלמנטרית בכנסת ישראל כדובר של חברת הכנסת בליכוד, נאווה בוקר, שנבחרה לאחרונה לתפקיד סגנית יושב ראש הקואליציה. יפה לו.

טקאץ', הולכים לכנסת?

כן, לגמרי, אמנם תקופת הבחירות מאחורינו אבל ידעתי שנאווה חיפשה עוזר ונפגשתי עם עוד כמה חברי כנסת מהליכוד, רק מהליכוד, כי אין עוד מפלגה בשבילי… ומה שהכריע לטובת נאווה זו הכימיה ושנראה לי שנוכל לפעול טוב יחד ואני יודע שאוכל לתרום רבות במילוי התפקיד. מה שתרם גם להחלטה זה שאני לא צריך לעזוב את הצפון שאני אוהב.

מה עם הפעילות השוטפת שלך בחיפה?

היא תימשך כרגיל. בצעירי הליכוד ישנה קבוצה גדולה טובה ופעילה. יכול להיות שהעבודה שלי תהיה במשך השבוע בשלט רחוק ובסוף השבוע בתדירות גבוהה יותר. אני נשאר חיפאי, לא עובר לעיר אחרת.

מה על הפרק בתפקיד?

חוק הנכים שמטרתו להעלות את קצבת הנכים לגובה שכר המינימום, כלומר להכפיל אותו. חוק הדגל שעבר בוועדת הפנים שמדבר על מעשי השריפה הקריעה או תחיבת הדגל לישבן שנעשים בתקופה האחרונה ברחבי ישראל, בכפרים הערביים ובאוניברסיטאות כגון חיפה, שעד היום החוק קבע שניתן להטיל עונש מאסר של שנה וקנס של 300 לירות על העובר עליו, כשלעומת זאת אם עושים את זה לדגל של מדינה ידידותית החוק קבע 3 שנות מאסר. אנחנו פועלים לאכיפת החוק, להחמרה בבתי המשפט ולהגדלת עונש המאסר לשלוש שנים וקנס של 58 אלף ש"ח. וחוק נוסף של נאווה הוא ביטול תשלום דמי ביטוח לאומי לסטודנטים ששירתו כחיילים קרביים. נאווה פועלת רבות ואני מקווה להיות לה לעזר רב.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם