"תענוג גדול לבוא להופיע במקום שהאהבה בו מורגשת מהרגע שיורדים מההסעה ועד שחוזרים הביתה." טלולה בונט, הוא טל קלאי, מפרגן באהבה.

המופע הצבעוני של השנה, פאות קדושות, חזר להיכל התיאטרון במוצקין וזכה לתשואות ומחמאות מהמאות שחיכו לאחר ההופעה על מנת להצטלם כולל מהצעיר שנפצע בירי בבר נוער שהתרגש מאוד מהמחווה של ההרכב.
מחווה מרגשת. בוקס וטלולה. אלבום פרטי

מחווה מרגשת. בוקס וטלולה. אלבום פרטי

פרגונים ענקיים הדדיים. צורי וציונה פטריוט. אלבום פרטי

פרגונים ענקיים הדדיים. צורי וציונה פטריוט. אלבום פרטי

זוכים לאהבה מהקהל בהיכל התיאטרון במוצקין. הפאות הקדושות. אלבום פרטי

זוכים לאהבה מהקהל בהיכל התיאטרון במוצקין. הפאות הקדושות. אלבום פרטי

אחת ההופעות המצליחות, הצבעוניות והמעניינות כיום שייך להרכב פאות קדושות שחזר שוב להופעה מיוחדת בהיכל התיאטרון במוצקין בסופ"ש האחרון. פאות קדושות הינו הרכב מלכות דראג ישראלי העוסק בהופעות דראג מוזיקליות אמנותיות וקומיות, המשלבות לעתים סטאנד-אפ, הידוע גם בשם סטנד-דראג. ההרכב כולל את ציונה פטריוט, טלולה בונט, דיווה די וקיארה דופלה. מחוץ לבמה יהיה לכם קשה לזהות בטלולה בונט את טל קלאי, שחקן מוכשר שמשחק בהבימה ושנולד בירושלים כנינה של הצ'לנית תלמה ילין ובן הנין של דוד ילין. כנ"ל גם במקרה של ציונה פטריוט, הלוא הוא/ היא יובל אדלמן (מבייק אוף) שהכין בהופעה האחרונה עוגה במיוחד בשביל דפנה צורי, מנכלית היכל התיאטרון במוצקין. לאחר ההופעה המטורפת בהיכל חיכו לפאות מחוץ לחדרי ההלבשה לצד דפנה צורי, מאות צופים שהצטלמו איתם בסלפי כשביניהם גם יונתן בוקס החיפאי מפצועי הירי בבר-נוער שנותר משותק בפלג גופו התחתון, שהיה נרגש עד מאוד מהמחווה של ההרכב כולו שהגיע להצטלם איתו . אלה מצידם לא נשארו חייבים וטל קלאי עוד באותו היום פירגן לדפנה בפייסבוק "דפנה אהובתי היקרה, כמו תמיד הקהל בהיכל התאטרון מוצקין הוא הקהל הכי כייפי ונפלא ותמיד תענוג גדול לבוא להופיע במקום שהאהבה בו מורגשת מרגע שיורדים מההסעה ועד שחוזרים הביתה. את אישה מופלאה! תודה על עוד ערב מדהים בהיכל"  ועל כך השיבה צורי "תודה לכן על החוויה הבלתי נשכחת שאתן גורמות לקהל שלי. אוהבת אתכן. המופע הבא- ההפתעה. יהיה וואוו מטורף. נקבע בקרוב תאריך. LOVE U".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם