חברי ילדות נפגשים על סט הצילומים של שנות השמונים.

אלי עטר גדל יחד עם משפחת אסייג בטירת הכרמל וזכה להשתתף כניצב בסידרה על משפחת אסייג, שם פגש בצחי לב, חבר נוסף מאותה הגוורדיה בשכונה, שמשתתף כשחקן ב 'שנות השמונים'. היה מפגש שמח והעלאת זכרונות, אלא מה…
ההורים עלו יחד לארץ. עטר ושלום אסייג. אלבום פרטי

ההורים עלו יחד לארץ. עטר ושלום אסייג. אלבום פרטי

חבר טוב עם נשמה ענקית. עטר ומני אסייג. אלבום פרטי

חבר טוב עם נשמה ענקית. עטר ומני אסייג. אלבום פרטי

חברי ילדות על הסט ביחד. עטר וצחי לב. אלבום פרטי

חברי ילדות על הסט ביחד. עטר וצחי לב. אלבום פרטי

הסדרה המצליחה של מני ושלום אסייג 'שנות השמונים' מצלמת בימים אלה עונה חדשה ומפתיעה כאשר לדמויות האהובות והמצחיקות נוספו כמה חדשות שמכניסות צבע חדש ומעניין לסדרה שמספרת על חיי משפחת אסייג בשנות השמונים השמחות והמיוחדות. כיאה לסידרה אותנטית הצטרפו לקאסט הנוכחי שני צעירים שגדלו בטירת הכרמל בשנים הללו והם אפילו חברים וכמובן מכירים את קורות משפחת אסייג בשנים הללו, אלי עטר שהגיע בהפתעה לשמש כניצב ואפילו קיבל כמה שורות טקסט וצחי לוי, שחקן מוכשר.

עטר, פתאום קם שחקן?

אני חבר של מני ואמרתי לו שאני רוצה לבוא להתרשם וליהנות קצת על הסט. ואז הוא מתקשר אלי יום אחד ואומר לי שאגיע כי הוא סידר לי להיות בסט ואולי אפילו אהיה בתפקיד של ניצב. שמחתי מאוד.

איך היה על הסט?

התקשרו מההפקה והגעתי לרמלה לצילומים ושם אמרו לי שיש לי אפילו כמה מילים להגיד. היו לי 3 ימי צילום. היה פשוט מדהים. אפילו כבר היה לי תפקיד קטן עם כמה מילים. ממש ממש נהניתי… אם הייתי יודע שזה ככה הייתי הולך ללמוד משחק. אמרתי למני שעשיתי את זה בכיף ובשמחה ענקית.

ממש אחווה טיראית, מה?

גדלנו ביחד מילדות, כל המשפחה של מני ושלום. עשינו חגים ביחד. כמו משפחה. ההורים שלנו חברים עוד ממרוקו, הם באו משם ביחד. מני הוא בחור מדהים. עוזר ונותן לך כח. הוא פשוט בן אדם נדיר.

פגשת את צחי לב?

כו! צחי לב גם מטירת הכרמל, הוא למד שנה מעלי. הוא שחקן מצוין. אנחנו חברים מילדות והיינו בקשר טוב. באחד הצילומים נפגשנו ודיברנו על הילדות בטירה.

וזה דומה?

מאוד. זה חלק ממני. מהחיים שלי. כל מה שיש בסדרה זה אחד לאחד מה שעברנו בילדות בעיר. יש דברים מוגזמים ומומצאים, כן, אבל זה אמיתי. הסידרה פשוט מדהימה והיה לי כיף אדיר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם