משחק הפוקר הוא רק תירוץ של הגברים להיפתח והגברים הם רק תירוץ של הנשים לצפות בסדרה…

יוני זיכהולץ ממשיך ליצור ולעשות לנו טוב על הבמה והמסך כשהפעם נצפה בקינגים, הסדרה החדשה של זיכהולץ שיחד עם צוות מוכשר, גברי ומסוקס יביא לנו בחודש הבא בערוץ 2 את הגבריות לפנים. שווה לחכות. לגברים וגם לנשים…
הקינגים של יוני בערוץ 2. זיכהולץ. אלבום פרטי

הקינגים של יוני בערוץ 2. זיכהולץ. אלבום פרטי

יוני זיכהולץ, מהיוצרים החיפאים הפורים ביותר שהעיר הוציאה אי פעם ממשיך להפגין יצירתיות ולהצליח בגדול כשלאחר המחזות שלו שהועלו בתיאטראות רפרטוארים, הפיצ'רים שלו שהוקרנו על מסכי ענק וההצלחה של הסדרה 'החברים של נאור' בה הוא משתתף, בעוד כחודש תגיע גולת הכותרת של עבודתו כאשר הסדרה 'קינגים' אותה יצר ובתחילה עלתה כסדרה אינטרנטית תעלה בימי שישי ב 22:30 בערוץ 2 ״קשת״ החל מה 22.7. הקינגים הם זיכהולץ היוצר והשחקן, ירון ברובינסקי, גיא לואל, שלומי קוריאט, אסי ישראלוף ועוד רבים וטובים…. למי שעדיין לא צפה בפרקים הקצרים שעלו עד כה, הינה טיזר קטן על הסידרה… בנסון מארח מידי שבוע בבר שלו את חבריו למשחק פוקר גברי, שמציף דיונים סוערים על גבריות, זוגיות, וידיים חזקות…  בהחלט שווה צפייה וציפייה!

זיכהולץ, מאיפה בא הרעיון לסדרה?

את הסדרה יצרתי יחד עם מוטי אדיב ויהונתן בר אילן. היא נוצרה כסדרת רשת אינטרנטית ועלתה במאקו כסרטונים של 6 דקות. ואחרי חודש ו2 וחצי מיליון צפיות הסדרה קיבלה עונה מלאה בקשת ערוץ 2.

אז מה בעצם הרעיון?  

זהעל עולם הפוקר הגברי כשבעצם הפוקר הוא תירוץ למפגש חברתי גברי של פעם בשבוע שבו בעצם הגבר הישראלי מתפרק לחתיכות במקום הכי נוח לו- מול חברי הילדות שלו.

ואיך עבדתם על הליהוק המטורף הזה?

כולם חברים בעצם. עם חלק למדתי ועם חלק עבדתי. הליהוק היה בול. זרקנו רעיון והם התלהבו והגיעו. בצורה אורגנית ופשוטה.

איפה צילמתם?

כל הסדרה מצולמת בבר. 22 דקות בוואן לוקיישן. צילמנו בבר המחוגה 10 המדהים.

למה אתה מאמין שהסדרה תתפוס?

כי פוקר זה המשחק הכי פופולרי בעולם הגברי היום ואין אישה בעולם שלא הייתה מוכנה להיות זבוב על הקיר בחדר שהחבר'ה משחקים בו פוקר.

זו לא סידרה שוביניסטית?

ממש לא! להיפך. זו הסדרה הכי פמיניסטית! הגבר מתפרק ומתגלה במערומיו, עם השיחות על הכרס והאין אונות והפחד מאישתו והשנאה לעבודה האפורה שלו…אנחנו בעצם הופכים להיות המין החלש בסיפור.

שיהיה בהצלחה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם