"שוק הכרמל" הכי מדוגם וזול

ממחר בשכונת כבביר יפעל "שוק הכרמל", סופרמרקט ענק, עשיר ומגוון שחורט על דגלו מחירים זולים, איכות גבוהה וכל זה דקות ספורות מהבית עבור הצרכן החיפאי. המוטו: " איכות של עיר עם מחירים של מחוץ לעיר".

 

"השוק" הכי מדוגם ומגוון באזור חיפה

"השוק" הכי מדוגם ומגוון באזור חיפה

מדברים רבות על יוקר המחייה ועל רשתות מזון חדשות שבאות לתת מענה ולהילחם במחירים המופקעים לעתים של הרשתות הגדולות. לתמונה ממחר, יום ההשקה הרשמי (23.6), נכנס "שוק הכרמל" מותג חדש שמהווה סופר במימדים גדולים, מוקפד, עשיר ומגוון וכל זאת במחירים שנותנים את אחד מסלי המוצרים הזולים בכל האזור. כל זה נמצא בשכונת כבביר.

אז מי עומד מאחורי הסופר החדשני "שוק הכרמל" שמתעתד לצמוח לרשת מזון?

האחד – רותם חותם, יליד חיפה וחניך בית ספר הריאלי בעיר. לאחר שירות צבאי ולימודי תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, החליט חותם לעשות את הקפיצה ולהיכנס לעולם היזמות. הוא נפגש לפני כמה שנים עם אמיר בטצייג, יזם ידוע בתחום הנדל"ן, ויחד השניים החליטו להיכנס לתחום המזון ושיווקו ולהקים את הסופרמרקט הטוב ביותר בכרמל.

הרעיון היה להקים סופר שינסה לגשר על הפער בין מחירים גבוהים בתוך העיר לבין מחירים נמוכים בפריפריה

הרעיון היה להקים סופר שינסה לגשר על הפער בין מחירים גבוהים בתוך העיר לבין מחירים נמוכים בפריפריה

"הרעיון היה להקים סופר שינסה לגשר על הפער בין מחירים גבוהים בתוך העיר לבין מחירים נמוכים בפריפריה העירונית, כמו בנשר לדוגמא", מסביר חותם.

לשם כך, ובכדי להביא מוצרים במחירים משתלמים ולהילחם ביוקר המחייה, השניים חברו לרשת מחסני השוק, רשת בתנופה בצפון, שהיא רשת דיסקאונט. "על מנת שנוכל למכור במחירי דיסקאונט, אנחנו נשענים על מחסני השוק ובכך מציגים מחירים של חוץ לעיר – בתוך העיר", מכריז חותם.

הסופר החדש "שוק הכרמל", הוא בהחלט לא נראה כמו שוק אלא יותר כבית מרקחת למוצרי מזון. מדובר בסופר המשתרע על שטח של אולם מכירה 1000 מ"ר, עם חנייה תת קרקעית של 1500 מ"ר, שהיא פרטית לסניף. ואם לא די, היישר מהחניה יש מעלית שתוביל אתכם לסניף  – דבר המאפשר להביא את עגלת הקניות היישר לרכב. ומבחינת מרחק – מדובר בנסיעה של 3 דקות מציר מוריה.

3למרות הכוונה להציע סל מוצרים זול ומשתלם, הם בהחלט לא מתפשרים על האיכות ועל ההיצע המגוון והגדול, כפי שחותם מסביר: "אנחנו חורטים על דגלינו איכות של עיר עם מחירים של מחוץ לעיר. כלומר, הכוונה היא שהלקוח החיפאי לא יצטרך לנסוע 25 דקות  כדי לרדת לנשר, אלא יוכל למצוא את המבחר והמחירים ממש חמש דקות מפתח ביתו".

 

בואו נשווה

 

איכות של עיר מחירים של מחוץ לעיר

איכות של עיר מחירים של מחוץ לעיר

כדי לבדוק את עצמם, לקחו אנשי "שוק הכרמל" סל קניות רנדומאלי והלכו ורכשו את אותם מוצרים ברשת גדולה באזור הכרמל ולאחר מכן את אותם מוצרים בסופר "שוק הכרמל". על אותו סל מוצרים ברשת הגדולה שולמו 986 ש"ח ואילו על אותה קנייה הצרכן היה משלם ב"שוק הכרמל" 802 ש"ח. מדובר בהפרש של 22 אחוז במחיר!

לפי החישוב, בממוצע לסל קניות חודשי של משפחות: חיפאי שיקנה את אותו סל במשך שנה ב"שוק הכרמל" לעומת הרשתות הגדולות בעיר,  יחסוך בממוצע 5000 שקל בשנה -לפי סל קנייה ממוצע.

כאמור, מחר יום חמישי 23.6 ייערך אירוע ההשקה של הסופר, בתום הרצה של חודש וחצי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות