הפסד למזכיר העירייה לשעבר

התביעה שהגיש מזכיר העיר לשעבר נגד העירייה נמחקה. יוחאי ויינשטיין תבע מהעירייה סכום של 104,000 שקל בגין זכויות עבודה. שופטת בית הדין האזורי לעבודה, איריס רש, קיבלה את עמדתה של עיריית נשר, שמדובר בתביעה חסרת עילה ומשוללת כל בסיס משפטי

 

עו"ד פרחה ג'ובראן מילר. טענה בשם העירייה כי העילה משוללת עילה ובסיס משפטי

עו"ד פרחה ג'ובראן מילר. טענה בשם העירייה כי העילה משוללת עילה ובסיס משפטי

ניצחון משפטי חשוב לעיריית נשר: בית הדין האזורי לעבודה בחיפה הורה על מחיקת התביעה שהגיש מזכיר העיר לשעבר, יוחאי ויינשטיין, נגד העירייה. השופטת איריס רש, קיבלה את עמדתה של עיריית נשר, שמדובר בתביעה חסרת עילה ומשוללת כל בסיס משפטי. השופטת המליצה לויינשטיין למחוק את התביעה בשל סיכוייה הקלושים והוא נאלץ להסכים.

ויינשטיין שימש כמזכיר העיר במשך שנים רבות בתקופתו של ראש העיר הקודם, דוד עמר. הוא סיים את עבודתו בעירייה בסוף שנת 2013, כחודשיים לאחר הבחירות בהן זכה ראש העיר, אבי בינמו. מדובר בתביעה כספית שהגיש ויינשטיין נגד העירייה, באמצעות בא כוחו עו"ד אמיר בירמן, על סך של כ-104,000 שקל בגין זכויות עבודה ו/או נזקים כספיים, שנגרמו לו, לטענתו, כתוצאה ממעשי או מחדלי העירייה.

עיריית נשר אשר יוצגה על ידי עו"ד פרחה ג'ובראן מילר ממשרד עוה"ד רון ברנט, הגישה לבית המשפט כתב הגנה מפורט ומנומק הדוחה על הסף את כל הטענות של ויינשטיין. בין השאר טענה העירייה כי מדובר בתביעה חסרת עילה ומשוללת כל בסיס משפטי, שהוגשה ב"חוסר תום לב קיצוני", וזאת לאחר שהעירייה עשתה כל שביכולתה להקל על ויינשטיין לקבל את זכויותיו הכספיות בהקדם ובהתאם לבקשתו בגין תקופת עבודתו וסיומה.

בית הדין האזורי לעבודה קיבל את עמדתה של עיריית נשר. במעמד הדיון שהתקיים לפני מספר ימים בנוכחות הצדדים ובאי כוחם, המליצה השופטת רש לויינשטיין למחוק את התביעה שלו בשל סיכוייה הקלושים. בלית ברירה, ויינשטיין ביקש מבית המשפט למחוק את התביעה.

בקשתו של ויינשטיין למחוק את התביעה נגד העירייה קיבלה תוקף של פסק דין. בכך הסתיימה המחלוקת וכל טענותיו של ויינשטיין כנגד העירייה נמחקו ביחד עם התביעה.

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר