הרצפטין קל"ב למטופלות מכבי

מכבי שירותי בריאות תאפשר טיפול הרצפטין לחולות בסרטן השד במרפאות בקהילה. מדובר בבשורה לחולות אונקולוגיות שמעכשיו לא יצטרכו להגיע לבתי החולים כדי לקבל את הטיפול
 

1212מקלים על הנשים- מעכשיו יוכלו חולות אונקולוגיות הזקוקות לטיפול דרך הוריד בהרצפטין להגיע למרפאת מכבי הקרובה לביתם ולקבל את הטיפול ללא תור ובמחצית הזמן שנדרש לטיפול בבתי החולים.

זריקת הרצפטין היא תרופה ביולוגית הניתנת לחלק מהחולות בסרטן השד. עד כה ניתנה הזריקה דרך הוריד אך לאחרונה נרשמה בארץ אפשרות לתת את הזריקה בצורה חדשה- זריקה תת עורית.

בעקבות אישור התצורה החדשה, מכבי שירותי בריאות תאפשר לחברותיה הזקוקות לזריקה לקבל את הטיפול במרפאות הקרובות לבתיהן. כך, יחסך מהנשים זמן ומאמץ רב להגיע לבתי החולים ולקבל את הטיפול במחלקה האונקולוגית. מכבי תאפשר לנשים לקבל את הטיפול ללא המתנה בתור, באופן סטרילי, דיסקרטי, נוח ומהיר.

זמן הטיפול כולו צפוי להתקצר בחצי וכך תוכל האישה לסיים את הטיפול תוך מחצית מהזמן הנדרש לקבלת הטיפול בבתי החולים. בנוסף, הטיפול במרפאות נוח וקרוב יותר, זמן הנסיעה וחיפוש החנייה בסביבת בית החולים נחסך כמו גם הסיכון הגבוה לזיהום והידבקות בבתי החולים, זמן ההמתנה הארוך והטרטור סביב קבלת הזריקה.

מדובר בעשרות מטופלות באזור הקריות שיוכלו לקבל את הטיפול במרכזי טיפולי היום של מכבי בגושן וכך תוקל עליהן הפרוצדורה וההתמודדות עם הטיפול הרפואי והמאבק במחלה.

מכבי היא ארגון הבריאות הראשון בצפון ובארץ בכלל, המאפשר את העברת הטיפול למרפאות בקהילה כדי לתת מענה ושירות מקצועי, נוח ומהיר לחברותיה.

שרית שוט, מנהלת הסיעוד במרחב הקריות אמרה: "אני מברכת על המהלך החשוב הזה שיאפשר להמשיך ולהוביל באיכות הרפואה והשירות, למען חברותנו. מדובר בשינוי משמעותי עבור המטופלות שיוכלו להגיע לקבל את הטיפול קרוב לבית בצורה נוחה יותר וזאת בדיוק המטרה- להעניק את הטיפול המקצועי ביותר, בעיקר למטופלים שזה קריטי עבורם".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות