פסטיבל קיץ בינלאומי נפתח בקריית מוצקין באירוע ענק בהשתתפות אלפים שהגיעו לחגיגה אמריקאית בטיילת האמפי- פארק. אז במי בחרו שם לנשיאות ארצות הברית…?

אמריקה במוצקין! אלפים מתושבי העיר והסביבה גדשו בשני את טיילת האמפי פארק בקרית מוצקין עם פתיחתו של פסטיבל קיץ בינלאומי שיתקיים בעיר במהלך חודשי הקיץ. באירוע הראשון, פסטיבל אמריקה, התקיימו בחירות דמה לנשיאות ארצות הברית… והזוכה הוא… היא…
 

דפנה וחיים צורי לצד קלינטון וטראמפ... צילום: אושרי כהן

דפנה וחיים צורי לצד קלינטון וטראמפ… צילום: אושרי כהן

אלפים במוצקין בערב אמריקאי. צילום: אושרי כהן

אלפים במוצקין בערב אמריקאי. צילום: אושרי כהן

מאי ספדיה ולהקה על הבמה בפסטיבל. צילום: אושרי כהן

מאי ספדיה ולהקה על הבמה בפסטיבל. צילום: אושרי כהן

אלפים מתושבי קרית מוצקין והסביבה גדשו בשני את טיילת האמפי פארק בקרית מוצקין עם פתיחתו של פסטיבל קיץ בינלאומי שיתקיים בעיר במהלך חודשי הקיץ. האירוע הראשון, פסטיבל אמריקה, התקיים בתאריך בו חגגו אלפים בארה"ב את יום העצמאות האמריקאי ובמהלכו נהנו המבקרים בפסטיבל ממופע של אלביס פרסלי הישראלי, מלהקת נגני ג'אז בליווי הזמרת מאי ספדיה ומדוכני אוכל בסגנון אמריקאי. בנוסף, התבקשו החוגגים להצביע בקלפיות שהוצבו במספר מוקדים ברחבי הטיילת. אז מי המועמד המועדף עליהם לנשיאות ארה"ב? שחקנים בדמותם של המועמדים הילרי קלינטון ודונלד טראמפ הסתובבו בקהל הרחב והשמיעו את משנתם במטרה לשכנע את המצביעים להצביע עבורם. בסיום הערב עם ספירת הקולות עלו התוצאות הבאות:  כ – 1,987 מצביעים לקחו חלק במדגם, ברוב מוחץ של 56% מהקולות זכתה הילרי קלינטון. דונלד טראמפ לעומתה עם 44% מהקולות לא הצליח לכבוש את קהל המצביעים.

 

 

ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי: "במסגרת אירועי קיץ בינלאומי המתקיימים בקרית מוצקין החלטנו להכניס קצת אקטואליה לפסטיבל אמריקה וברוח התקופה לקיים דמי בחירות לנשיאות ארה"ב. אלפי המבקרים שהגיעו לפסטיבל הצביעו בקלפיות והתוצאות מדברות בעד עצמן. אני מציע לעדכן את הילרי בתוצאות ומזמין אותה להגיע ולבקר בקרית מוצקין, נכין עבורה חגיגה אמיתית אם וכאשר תיבחר לנשיאה, נמתין בסבלנות לראות האם התחזית אכן תתממש".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם