הספר של האלפים

הספר "ילדי קריית ביאליק מספרים" הוענק למסיימי כיתות א' בעיר. כמדי שנה שלח ראש העיר, אלי דוקורסקי, את הספר, שבו סיפורים פרי עטם של תלמידי כיתה א' לנשיא המדינה, ראש הממשלה, יו"ר הכנסת ושר החינוך

 

הספר כולל סיפורים פרי עטם של תלמידי כיתות א' משבעת בתי הספר היסודיים בעיר. צילום: עיריית ק. ביאליק

הספר כולל סיפורים פרי עטם של תלמידי כיתות א' משבעת בתי הספר היסודיים בעיר. צילום: עיריית ק. ביאליק

לפני סיום שנת הלימודים חולק הספר "ילדי קריית ביאליק מספרים" לתלמידים מסיימי כיתות א'.

הספר כולל סיפורים פרי עטם של תלמידי כיתות א' משבעת בתי הספר היסודיים בעיר. הספר יוצא בסיומה של כל שנת לימודים והוא מסכם את פרויקט לעידוד הקריאה שיזם ראש העיר, אלי דוקורסקי, לפני כשבע שנים. במסגרת הפרויקט מעביר ראש העיר בעצמו את שעת סיפור שבועית ולאחר ההקראה מקיים דיון עם לתלמידי כיתות א' בבתי הספר בעיר. כמדי שנה שלח ראש העיר, אלי דוקורסקי, את הספר המיוחד, שבו סיפורי הסופרים הצעירים של קריית ביאליק לנשיא המדינה, ראש הממשלה, יו"ר הכנסת ושר החינוך כדי שגם הם יתוודעו לכישרונם הספרותי של ילדי קריית ביאליק.

לפני ארבע שנים הציבה עיריית קריית ביאליק לאורך טיילת רבין שביל הליכה שלאורכו נפרסו עמדות של סיפורים, אשר נכתבו על ידי תלמידי כיתות א' בבתי הספר היסודיים ונבחרו מתוך הספר "ילדי קריית ביאליק מספרים" והיא יחידה מסוגה בארץ.

מסורת פריסתן של עמדות ספרים עליהן מוטבעים סיפורי תלמידי כיתות א' בעיר תורחב בעתיד לטיילות המוקמות בעיר ולגינות הציבוריות השונות כדי לעודד את חווית הכתיבה והקריאה של ילדי העיר.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק