חלום ההפלגה סביב העולם הפך לסיוט

חלום חייו של גבר הייטקיסט, היה להקיף את העולם ביאכטה, אבל החלום הפך מהר מאוד לסיוט של אשתו, בתו הקטנה, הסבא והסבתא. סיומה של הדרמה נקבע השבוע בבית המשפט למשפחה שחייב את הוריו של היאכטונר לשלם את מזונות הנכדה.
תחילתו של הסיפור לפני כחמש שנים. בני הזוג, בתחילת שנות הארבעים, נישאו אחרי תקופה ארוכה של היכרות. באמצעות עורך הדין אורן סולן

אורן סולן- צילום יחצ

אורן סולן- צילום יחצ

טוען הבעל כי הודיע לאשתו לפני כמה שנים על "חלום חייו" לרכוש יאכטה מפוארת ולהפליג מסביב לעולם. האישה לא לקחה ברצינות את החלום והמשיכה בחייה.


לימים הזוג התמסד, הביא ילדה לעולם והחלום של אבי המשפחה נדחק הצידה. רק שהילדה  הגיעה לגיל ארבע נרשמה התפנית בעלילה. עו"ד סולן טען להגנת הבעל כי זה רכש את היאכטה בגלוי. האישה לעומת זה טוענת כי היאכטה  נרכשה בלא ידיעתה ויותר מזה כדי לממן את רכישת היאכטה החלומית, מכר הבעל את דירת בני הזוג ואף נטל מספר הלוואות. לדבריה, בכסף שקיבל  יצא להולנד שם רכש יאכטה ואחרי שקיבל את הרישיונות חזר ארצה.

זמן קצר לאחר מכן כשאשתו לדבריה, אינה יודעת על מעלליו, הוא הציע לה לחגוג את יום הנישואין העשירי שלהם בחופשה רומנטית בוונציה. היא נעתרה לבקשה והשאירה את בתם הקטנה אצל הסבא והסבתא. בוונציה הוא גילה לה את סוד רכישת היאכטה והזמין אותה להפלגה סביב העולם. "זה החלום שלי את יודעת", אמר לה והיא נותרה המומה, אבל סירבה להצעה וחזרה ארצה. הבעל, לדברי עו"ד סולן, לקח על עצמו התחייבויות והמשיך בדרכו אל החלום. כשהאשה המומה ונסערת ארצה גילתה כי בנוסף למכירת הדירה, בעלה גם הותיר אחריו שובל של חובות עתק והיא נותרה לבד בעולם חסרת אונים.

בדיון בבית המשפט לענייני משפחה התברר כי בנוסף לתביעת הגירושין, ביקשה האם להבטיח לה ולבתה תשלום מזונות ושחרור מהחובות הרובצים על בעלה. כדי להבטיח את תשלום המזונות נעתר בית המשפט לבקשת האם, וללא התנגדות עו"ד סולן, וחייב את הסבא והסבתא, שמזמן עברו את גיל ה-70, בתשלום מזונות.

"כל עוד הבעל בחו"ל יישאו באחריות הסבא והסבתא" נקבע בהחלטת בית המשפט שהותיר להם את האפשרות לתבוע את בנם כשישוב על עוגמת הנפש והנזקים שגרם להם.

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט