סדרת " 100% אחלה" חומוס ללא חומרים משמרים

לראשונה בישראל שטראוס מציגה לאחר פיתוח של שנים חומוס אחלה ללא חומרים משמרים מיוצר לאחר שנים של מחקר ופיתוח בתמיכת רשות החדשנות במשרד הכלכלה

 

 חברת שטראוס מייצרת לראשונה את סדרת "100% אחלה" חומוס ללא חומרים משמרים.  הסדרה מיוצרת לאחר שנים של מחקר ופיתוח,

שטראוס אחלה חומוס ללא חומר משמר צילום סטודיו שטראוס

שטראוס אחלה חומוס ללא חומר משמר צילום סטודיו שטראוס

באמצעות שימוש בשיטה טכנולוגית פורצת דרך ,  המבטיחה מוצר טעים באיכות הגבוהה ביותר

ושמירה על חיי המדף שלו. פיתוח תהליך הייצור נתמך על ידי רשות החדשנות במשרד הכלכלה.

תהליך הייצור החדש מאפשר חיי מדף של 40 ימים בדומה לחומוס הקלאסי של אחלה. ההבדל

היחיד בסדרת "100% אחלה" ללא חומר משמר הינו שמרגע פתיחת המוצר יש לצרוך אותו תוך

חמישה ימים, בניגוד למוצרי אחלה הרגילים שניתן לצרוך אותם לאורך כל חיי המדף של המוצר.

סדרת 100% אחלה ללא חומרים משמרים נמכרת במארז 400 גרם= 4 גביעים * 100 גרם,

הינה ללא גלוטן כמו יתר מוצרי אחלה וכוללת 2 מוצרים:

  • "100% אחלה" חומוס עשיר בטחינה- חומוס אחלה ללא חומרים משמרים בריא, עשיר בטחינה – עשיר בחלבון עם 9.7 גר' חלבון לגביע ושומר על הטעם המוכר והאהוב של חומוס אחלה.
  • "100% אחלה" חומוס 9% שומן – חומוס 9% שומן ללא חומרים משמרים מכיל שמן שמקורו מהטחינה הגולמית האיכותית בלבד, ללא שמן מוסף.
שטראוס אחלה חומוס ללא חומר משמר צילום סטודיו שטראוס

שטראוס אחלה חומוס ללא חומר משמר צילום סטודיו שטראוס

את הטכנולוגיה החדשנית שאפשרה את פיתוח המוצר איתרה, איפיינה והטמיעה יחידת "אלפא שטראוס" אשר עוסקת בטיפוח קהילת הפודטק בישראל, קידום טכנולוגיות חדישות בעולמות המזון והמשקאות, והטמעת טכנולוגיות פורצות דרך בקבוצת שטראוס

איתי אנגלנדר, מנכ"ל חטיבת מזון טרי: " האחריות של תעשיית המזון היא לעשות כל שביכולתה כדי להגיש לצרכן מוצרים עם הרכיבים הטובים והאיכותיים ביותר, כך אנו עושים  במוצרנו ומבלי לוותר על הטעם. הטכנולוגיה של סדרת 100% אחלה ללא חומר משמר מאפשרת לנו לספק לצרכן מוצר הקרוב ביותר למה שמכינים בבית. הטכנולוגיה מאפשרת חיי מדף רגילים כמו של כל חומוס שקונים במדפי הסופר, כאשר מרגע הפתיחה יצריך שימוש של עד 5 ימים.  לאחר שנים של השקעה ופיתוח אנו גאים לשווק חומוס טרי, ללא חומר משמר והכי חשוב טעים.

בשנים הקרובות נמשיך להשיק מגוון מוצרים חדשים ללא חומר משמר כדי לאפשר לצרכן בחירה בין מוצרים ללא חומר משמר  לבין מוצרים באריזות גדולות ללא מגבלת צריכה לאחר הפתיחה".

שירי בירמן  כהן, מנהלת שיווק חטיבת מזון טרי : "לאחר שנים של פיתוח והשקעה מרובה, אנו יוצאים במהלך אסטרטגי ראשון שישנה את פני הקטגוריה בעשור הקרוב. סדרת 100% אחלה, נתמכה ולוותה לאורך כל הדרך על ידי רשות החדשנות במשרד הכלכלה, מתוך אחריות לשיפור הבריאות של הצרכנים במדינת ישראל. השקה זו מצטרפת למהלכים קודמים של "אחלה", כגון הורדה משמעותית של אחוזי השומן, שימוש בשומן בריא שמקורו בטחינה גולמית, כאשר רק במוצרים  בודדים  מתווספים שמנים כגון קנולה או שמן זית איכותי, הפחתת אחוזי הנתרן, שימוש בטחינה משומשום מלא ומוצרים ללא גלוטן".

אבי חסון, יו"ר רשות החדשנות: "רשות החדשנות זיהתה מזמן את החשיבות והצורך לפתח מוצרים בעלי ערכים בריאותיים משופרים ואנו תומכים במגוון חברות קטנות וגדולות שיוצאות בימים אלו במהלכים שהם תוצר של פיתוח מוצרים וטכנולוגיות חדשנות בתחום המזון. אנו  גאים לקחת חלק במהפכה הבריאותית המתרחשת בשוק המזון. הרגלי אכילה בריאים הפכו לנושא בעל חשיבות רבה בישראל ובעולם כולו.  אנו מקווים שהרשות תזכה לעזור לחברות נוספות במהפכה הבריאותית".

השקת "100% אחלה" תלווה בקמפיין דיגיטלי בשידור חי, לראשונה בישראל. המשתתפים במהלך התקשורתי יהיו עובדי אחלה של שטראוס, העובדים שמכינים לכם בפועל את החומוס של אחלה.

 

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק ובחנויות מובחרות

כשרות –  בכשרות שארית ישראל

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                               

                  

                                  

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות