בנות הזוג, מפורסמים, זוגות הריוניים וחברים רבים הגיעו לפרגן לשחקנים והיוצרים בפרימיירה של תיאטרון חיפה.

בהצגה החגיגית של "גלנגרי גלן רוס" לתיאטרון חיפה שהתקיימה בבית ציוני אמריקה, זכו מנכ"לית תיאטרון חיפה, ניצה בן צבי ובמאי ההצגה והמנהל האמנותי, משה נאור, למחמאות רבות ולפרגון מהאורחים הרבים שהגיעו לצפות בהצגה החדשה.
מפרגנת. גילת אנקורי וניצה בן צבי. קרדיט צילום: רפי דלויה

מפרגנת. גילת אנקורי וניצה בן צבי. קרדיט צילום: רפי דלויה

זוכים למחמאות ופרגון גדול. בן צבי ונאור. קרדיט צילום: רפי דלויה

זוכים למחמאות ופרגון גדול. בן צבי ונאור. קרדיט צילום: רפי דלויה

זכתה למחמאות רבות. ניצה בן צבי בפרימיירה של גלנגרי גלן רוס. קרדיט צילום: רפי דלויה

זכתה למחמאות רבות. ניצה בן צבי בפרימיירה של גלנגרי גלן רוס. קרדיט צילום: רפי דלויה

השבוע התקיימה ההצגה החגיגית של "גלנגרי גלן רוס" של תיאטרון חיפה בבית ציוני אמריקה. מנכ"לית תיאטרון חיפה, ניצה בן צבי ובמאי ההצגה והמנהל האמנותי של תאטרון חיפה משה נאור, זכו למחמאות רבות ולפרגון מהאורחים שהגיעו לצפות בהצגה החדשה. חוץ מקאסט השחקנים: דב גליקמן, רמי הויברגר, דביר בנדק, ישי גולן, מוריס כהן, יעקב דניאל ויואב בר לב, הגיעו להצגה אורחים רבים: בנות הזוג של השחקנים שהגיעו לפרגן: רותם זיסמן כהן, אשתו של השחקן מוריס כהן, שנמצאת בחודשי היריון מתקדמים, שלומציון קינן, בת זוגו של דב גליקמן, דנה יהלומי שנראתה צמודה מתמיד לרמי הויברגר ורותי, אשתו של ישי גולן, שהשאירה את הילדים בבית והגיעה גם היא. בנוסף הגיעו מפורסמים רבים, ביניהם: נעמי לבוב ויוסי מרשק שהשאירו את אלה הקטנה בבית ובאו להרים לדביר בנדק ביחד עם מולי שולמן שהביע את אהבתו בנשיקה סוערת לדביר. עוד זוג הריוני שמצפה שהגיע להצגה הם ירון ברובינסקי שהגיע מחובק עם מרב שרום שהציגה בטן הריונית וגזרה הורסת. נעמי לבוב שילדה רק לפני מספר חודשים נצפתה משוחחת עם שתי ההיריוניות ונתנה להם טיפים, אושרת קוטלר, מאיה זיו וולף וגדי סוקניק מערוץ 10, אודיה קורן ,אלונה קמחי, אוריאל יקותיאל ,דני שטג, משה דץ שהגיע עם חני נחמיאס וגילת אנקורי ועוד רבים וטובים…

על ההצגה: גלנגרי גלן רוס, מחזה מאת דיוויד מאמט, בתרגום של יוסף אל דרור ובימויו של משה נאור הוא אחד המחזות החשובים בתיאטרון המודרני, נחשב לקלאסיקה עכשווית אשר זכתה לאינספור פרסים, הפקות מדוברות ועיבוד קולנועי עמוס כוכבים. עלילת המחזה מגוללת את סיפורם של חמישה מתווכי נדל"ן הנזרקים אל תחרות אכזרית במשרד בו הם עובדים, בה עליהם להצליח למכור קרקעות בפרויקט כושל או למצוא עצמם מפוטרים לאלתר. זהו משל עמוק על השילוב האכזרי שבין גבריות, אדמה והישרדות, החושף בדרכו חסרת הפשרות את ההרסנות הטבועה במציאות הקפיטליסטית ואת חוסר היכולת לשמר בתוכה עמדה אתית ומצפונית.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה