"חיפאים, אתם עדיין מנומסים… מה איתכם???" אורן ברזילי מפרגן לקהל בביט ושר בבכורה עולמית בהופעה את הלהיט שלו "כל מה שאני רוצה." לכתבה מצורף הקליפ המלא!

'מופע הארנבות של דוקטור קספר' בחרו להופיע במועדון הביט בחיפה שהתמלא עד אפס מקום במאות בליינים חיפאים שהגיעו לרקוד ולשמוח עם הלהקה הותיקה. שעה וחצי על הבמה, 3 הדרנים, סיפור מדליק על חברות והופעת בכורה של אורן ברזילי עם הלהיט החדש שלו. מי צריך יותר???
סיפור על חברות. הקספרים. אלבום פרטי

סיפור על חברות. הקספרים. אלבום פרטי

שר את הלהיט שלו בבכורה עולמית. ברזילי. אלבום פרטי

שר את הלהיט שלו בבכורה עולמית. ברזילי. אלבום פרטי

'מופע הארנבות של דוקטור קספר' התחילו להופיע ב 1991והתפרקו ב 1996. מאז עשו שני קאמבקים שאחד נמשך כבר עשר שנים ובתקופה האחרונה החלו אף לשחרר סינגלים חדשים, כולל סולו, כגון הלהיט הענק העכשווי של חבר הלהקה, אורן ברזילי, 'כל מה שאני רוצה' שחורך עכשיו את האוזניים בכל תחנות הרדיו וביוטיוב. במוצ"ש האחרון הגיעה הלהקה להופיע במועדון הביט בניהולו של יובי קאופמן שהתמלא עד אפס מקום בקהל לא הכי צעיר, עמוס באנרגיות אדירות שרקד לצלילי סאונד מצוין ותאורה של מופע ענק. אין עוד להקות כאלה היום ואיך שהקהל שר איתם ומתרגש ומשתולל זה נדיר כשכאמור לא מדובר בצעירים והממוצע עבר את השלושים מזמן. שיא הערב המקפיץ והמלהיב היה כאשר אורן ברזילי שר לראשונה בביצוע עולמי בהופעה את הלהיט שלו (שמוגש לכם ממש כאן לצפייה!). במהלך ההופעה הסולן, שי להב מיעט לדבר וברזילי היה זה שתיקשר עם הקהל כאשר אמר "חיפאים, אתם חושבים שאתם טובים יותר ואתם מתנשאים? זה נכון, אתם באמת כאלה טובים יותר…" והוסיף לאחר מכן "אתם עדיין מנומסים… מה איתכם??? " ואת הערב סיים ברזילי בסיפור קצר על חזרה שעשו למופע ושכל החזרה דיבר איתו אריאל הגיטריסט על קבב. "אני לא יודע אם אתם החיפאים מבינים באוכל בתל אביב, רצינו נסענו לבת ים לציפורה. לאכול קבב כמו שצריך. ואריאל אמר לי בוא נלך לחנות שווארמה ידועה ברמת גן. אמרתי לו שזה צרבות והוא אמר שהוא יודע וכן נלך לשם. הגענו לרמת גן והוא אמר– שלום, 2 לאפות 2 שתייה וצ'יפס בצד. והצביע עלי שאשלם. 2 לאפות 100 שח! אתם מבינים? שאלתי אם זה בא עם חיבוק???" הוא צחק… "כאב לי הלב על 100 שח ל 2 לאפות. בסופו של דבר השווארמה מוכנה ולי מגיע מה שהזמנתי- פיתה מרובעת שהיא מנת ילדים. וזה ב 100 ש"ח. אמרתי לה אני רוצה את הכסף חזרה. על שלו אשלם. היא מחפשת את החשבון ולא מוצאת. אמרתי לה לא רוצה לאכול. רוצה את הכסף, וכל הזמן אני בטוח שהוא מאחורי, תומך בי. ואני רואה אותו אוכל בצד וצוחק עלי. אז זה חבר? זה אויב… וזה מה שנקרא לילה מושלם…." ואז הם שרו את השיר 'לילה מושלם…'. לאחר סיום ההופעה הוסיפו הקספרים שלושה הדרנים וקינחו ב 'תודה לחיפה, אנחנו עוד נחזור'. אז החיפאים מקווים מאוד ושבקרוב.

פותחים את ההופעה:

 

יותר מידי? ממש לא. רוצים עוד.

 

בכורה עולמית בהופעה ללהיט של אורן ברזילי "כל מה שאני רוצה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה